Integrujący Złoty Groń

By admin | Agencja Eventowa Śląsk | 0 Comments

Gdy decyzja na integrację zapadnie zimową porą, warto zastanowić się nad wyborem do tego celu walorów pięknych, polskich gór. W tym okresie czasu mają do zaoferowania naprawdę ogrom wrażeń i atrakcji, a dobrze poprowadzony program takiego wyjazdu to gwarancja zadowolenia. Nasza agencja eventowa ma przygotowany specjalny scenariusz takiej imprezy, aby wszyscy wyjechali z niej nie tylko w dobrym humorze, ale także zmotywowani do pracy i pełni energii.

Malowniczy Złoty Groń

                Ośrodek Narciarski Złoty Groń położony jest w samym centrum przepiękniej miejscowości Istebna. To idealne miejsce na organizacje firmowych eventów integracyjnych. Do zimowych szaleństw zachęcają tutaj dwa wyciągi: dłuższy, krzesełkowy, sześcioosobowy oraz krótszy, talerzykowy. Skorzystać można także ze świetnie przygotowanej trasy, posiadającej elektroniczny system pomiaru prędkości – przyda się ona podczas organizacji mini zawodów dla bardziej zaawansowanej grupy uczestników. Dla tych, którzy z nartami czy snowboardem nigdy nie mieli do czynienia, przewidzieliśmy szybkie kursy nauki podstawowej jazdy, pozwalającej na czerpanie radości z tych fantastycznych, zimowych sportów. Nasza agencja na czele z doświadczonymi instruktorami przeprowadzi mini zawody narciarskie, mające na celu budowanie współpracy oraz wzajemną motywację uczestników. Na ten cel zostanie specjalnie wyznaczona trasa, dostępna tylko dla uczestników eventu. Wspaniała zabawa, przeplatana ciekawymi zwrotami akcji, na pewno na długo pozostanie w pamięci, wywołując bardzo miłe wspomnienia. Na zakończenie zmagań, zostaną ogłoszone wyniki i wręczone nagrody dla najlepszych. Wtedy impreza przeniesie się do hotelu, gdzie zostanie zorganizowana wieczorna biesiada góralska, w rytmie prawdziwej, folklorystycznej kapeli.

Organizacja góralskiej imprezy z Firmą Eventową

                Nikt lepiej nie zorganizuje góralskiej imprezy niż my. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i zespół wspaniałych profesjonalistów, którzy zamienią zwykły event firmowy w niesamowitą przygodę. Referencje jakie ciągle dostajemy, świadczą o tym, że poziom świadczonych przez nas usług jest na jak najwyższym poziomie. Stawimy czoła każdemu wyzwaniu, nawet najbardziej szalonemu. Jeżeli więc masz dodatkowe pomysły, a nie wiesz jak je zrealizować – zleć to nam! Nie zawiedziesz się, a uczestnicy imprezy oprócz wspaniałego nastroju i atmosfery, wyniosą z integracji pewność siebie i większe przywiązanie do firmy.