Fluo party w Krakowie

Fluo party w Krakowie

Kolory w odcieniach fluorescencyjnych cieszą się od kilku sezonów niezwykła popularnością – zarówno w filmach, w modzie, jak i na przyjęciach. Z tego powodu są również świetną propozycją, jeśli chodzi o motyw przewodni imprezy. Oto kilka pomysłów na sprawne przeprowadzenie zabawy w klimacie fluo.

Atrakcje na imprezie fluorescencyjnej

Wszystko obraca się wokół wizualności: odpowiedni wizerunek imprezy jest tutaj najważniejszy. W tym przypadku im więcej jaskrawych kolorów, tym lepiej. Niech goście przyjdą w ubraniach o wyrazistych, krzykliwych barwach, a na miejscu niech czekają na nich fluorescencyjne opaski i farbki do pomalowania twarzy. Lepszy klimat uzyskasz w przygaszonym świetle: dobrą propozycją jest wykorzystanie oświetlenia neonowego, które wpisuje się jednocześnie w klimat zabawy. W głośnikach niech zabrzmią najlepsze klubowe hity, a na barze niech czekają zniżki na smakowe fluo szoty czy błyszczące wina, takie jak Aviva.

Dlaczego warto zorganizować fluo party?

• To okazja do dosłownego zabłyśnięcia na imprezie – nie ma tu obaw przed nadmiernym kiczem czy przesadą
• Klubowy klimat zapewni doskonałą zabawę w gronie znajomych i może być okazją do poznania zupełnie nowych osób
• To oryginalny pomysł na motyw imprezy, który na pewno przyciągnie spore grono zainteresowanych

Miejsca na udaną imprezę w Krakowie

W przypadku fluo party najlepiej sprawdzą się kluby. Z krakowskich propozycji najlepszymi będą Rewolucja i ToTu położone wokół Rynku, a także Cocon i Serce na Kazimierzu. Zapewnią one odpowiednie dla takiej imprezy oświetlenie oraz najlepszą klubową muzykę.

Jeśli planujesz organizację imprezy klubowej, zgłoś się do naszej agencji. Pomożemy Ci w przygotowaniu wszystkiego od A do Z, zadbamy o każdy szczegół. Whatevent to agencja, którą cechuje wysoki profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie w zakresie organizacji eventów. Zapewnimy również odpowiednią scenografię oraz wysokiej jakości sprzęt potrzebny na Twojej imprezie. Zachęcamy do kontaktu.