Integracyjny spacer po Jeleśni

Nasza agencja eventowa wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, organizuje różnego typu wyjazdy integracyjne. Mając na uwadze zapotrzebowanie na te bardziej szalone i bardziej spokojne integracje, dokładamy wszelkich starań, aby takie eventy spełniły swoje zadanie. Tak więc naszą propozycją na aktywną, ale mniej wymagającą integrację jest spacer po Jeleśni.

Dlaczego spacer akurat w Jeleśni?

Na południu województwa Śląskiego, przemierzając Beskid Żywiecki, można natrafić na ciekawą i barwną wieś o nazwie Jeleśnia. Dlaczego warto się nią zainteresować? Bowiem przez wioskę wiedzie kilka szlaków turystycznych, a także znany Szlak Śląskich Smaków oraz Szlak Zbójnicki. Dodatkowo jest to miejsce bardzo bogate pod względem kulturalnym i artystycznym. Znajdziemy tu pracownie kowalstwa artystycznego, haftu, bibułkarstwa, rzeźby, malarstwa czy też wyplatania między innymi koszyków. Nasz przewodnik przeprowadzi uczestników wyprawy przez wspaniały świat folkloru, a także zabierze ich w czasy zbójnickie i opowie o historiach związanych z tym terenem. Główną atrakcją będzie tutaj Stara Karczma, zasługująca na uwagę nie tylko poprzez swój zabytkowy wygląd. Po dziś dzień pozostaje w stanie niezmienionym od dnia jej powstania w XVII wieku. To jeden z najcenniejszych i już bardzo rzadko spotykanych obiektów tego typu we współczesnej Europie. Zbójnicka klasyka i góralski klimat pozwolą przenieść się w tamte czasy, a tradycyjne menu karczmy, dzięki której znalazła się na Szlaku Śląskie Smaki zadowoli każdego smakosza polskich specjałów. Góralska uczta może być wstępem lub zakończeniem integracyjnego spaceru. Jeleśnia to świetna baza do wędrówki po górach połączonej z zabawami typu team – building. Nasi animatorzy zadbają o doskonałą atmosferę, a także ciekawe i pełne przygód zadania. Droga, którą do pokonania będą mieli uczestnicy wyprawy prowadzi czerwonym szlakiem rozpoczynając się w okolicach Przełęczy Glinne. Szlak prowadzi niemalże dokładnie granicą Polsko – Słowacką – podczas przejścia co jakiś czas widać słupki graniczne, a co jakiś czas piękny widok na Babią Górę. Pokonując Las Suchoworski, podczas podejścia na szczyt Hali Miziowej, grupa będzie mijać Potok Glinny oraz wkroczy na teren rezerwatu Pilsko. Punktem kulminacyjnym będzie dotarcie do schroniska.

Spacerowy event sposobem na integrację

Wbrew pozorom nie potrzeba wielu wymyślnych atrakcji, aby dobrze bawić się w gronie współpracowników. Taki spacer nie dość, że posiada walory prozdrowotne to dodatkowo pełny jest niespodzianek zafundowanych przez naszych animatorów. Dzięki temu uczestnicy wyprawy mogą w łatwy i przyjemny sposób spędzić ze sobą czas i rozwijać umiejętności związane z pracą w grupach.