Czym jest VR?

VR jest projekcją sztucznej rzeczywistości wykreowaną przy pomocy technologii informatycznej. Jego zadaniem jest kreowanie komputerowej wizji przestrzeni, przedmiotów, a nawet całych zdarzeń. Za pośrednictwem VR możemy przenieść się do dowolnego miejsca na świecie jak i poza nim. Możesz stać się ulubionym bohaterem swojej gry lub filmu. Ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Tylko u nas!

Jako jedyni w Polsce w ofercie posiadamy ponad 223 urządzenia w tym – 24 urządzenia Oculus Rift, 49 HTC Vive, 38 urządzeń PlayStation VR, 112 urządzeń Samsung Gear VR (bezprzewodowych). Każde z nich jest wysokiej jakości i odpowiada aktualnym trendom. Wybór jest niesamowity, więc skontaktuj się z nami, a na pewno doradzimy Ci przy Twojej decyzji.

Na co pozwala VR?

VR nie jest tymczasową zachcianką – jest całkowicie naturalnym krokiem rozwoju cywilizacji opartej o technologię. VR to kolejna – nowocześniejsza forma „opowiadania historii”, która nie jest zapisana na kartkach czy naszym ekranie, ale wrzuca nas w sam środek akcji.

Wirtualna rzeczywistość pozwala na więcej. Dzięki niej zwykły śmiertelnik może znaleźć się w miejscach dla niego niedostępnych. Jest kolejnym medium, które daje nam dostęp do przekazywania informacji w zupełnie nowy, innowacyjny sposób!

Ponad 800 gier i aplikacji!

W naszej bibliotece posiadamy ponad 800 gier i aplikacji na każdą możliwą okazję! Dobierzemy je tak aby dopasować się tematycznie do Twojej imprezy! W połączeniu ze wspaniałą scenografią stworzą one niesamowite doznania w wirtualnej rzeczywistości, które będą Państwo wspominać jeszcze długo.

Przyszłość jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy po nią sięgnąć! My postaramy się dostarczyć ku temu najlepszej jakości instrumentów i narzędzi.

Transport w Polsce i UE!

Aby wyjść na przeciw naszym klientom zapewniamy transport na terenie Polski, jak i poza jej granicami. Doatkowo na terenie naszgo kraju jestemy w stanie wynająć kilka stanowisk VR jednocześnie co zwiększa ich dostępność w tym samym czasie.

To jeszcze nie wszystko! Zapewniamy także transport scenografii, w której znajdzie się stanowisko VR. Mogą Państwo dobrać ją wedle własnych upodobań, albo zostawić to na naszej głowie.