Impreza w stylu neonowym we Wrocławiu

Impreza w stylu neonowym we Wrocławiu

Neonowe oświetlenie to od kilku sezonów trend niezwykle popularny, również na imprezach. Ciekawe oświetlenie oraz lampy o niecodziennych kształtach i wzorach są bardzo atrakcyjną dekoracją dla imprezy. Oto kilka pomysłów na udaną zabawę w klimacie neonu.

Organizacja imprezy z motywem neonowym

Na imprezie tego typu atrakcje towarzyszące mogą być dowolne – ważne, by zadbać o solidny motyw przewodni. Dlatego zadbaj o atrakcyjne oświetlenie o różnych kolorach i wzmocnij jego efekt poprzez przygaszenie innych świateł. Możesz zorganizować nawet małą wystawę neonów o różnych wzorach czy hasłach – skontaktuj się w tym celu z artystami lub kolekcjonerami. A gdy to już załatwione, wystarczy zadbać o dobrą muzykę i odpowiednie do zabawy miejsce.

Miejsca na organizację imprezy we Wrocławiu

Dobrą zabawę na imprezie w takim klimacie zdecydowanie zapewnią wrocławskie kluby, których znajdziesz tu sporo. Warto zwrócić uwagę między innymi na klub Czarny Kot. Wrocław słynie też z własnej Galerii Neonów – to również dobre miejsce na imprezę, zarówno plenerową, jak i w pobliskim lokalu.

Jakie są plusy organizacji imprezy w neonowym stylu?

Oto kilka najmocniejszych stron neonowej imprezy:

  • trend o dużym popycie – na imprezy w neonowej estetyce jest obecnie wysokie zapotrzebowanie, co związane jest z modą, a także trendami widocznymi w popkulturze
  • miejsce na zdjęcia – to doskonała okazja do zrobienia sobie oryginalnych zdjęć ze znajomymi w towarzystwie
  • ciekawy motyw imprezy – zabawa wyróżni się na tle innych imprez przyciągającym motywem oraz klimatem rodem z filmu

Agencja Whatevent pomoże Ci w organizacji Twojej imprezy!

Jesteśmy firmą o długim stażu na rynku eventowym. Od lat organizujemy różnego rodzaju wydarzenia i dbamy, by każde z nich zostało dopięte na ostatni guzik. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, jak i pełną satysfakcję ze strony Twoich gości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z naszą agencją.