Wynajem scenografii na eventy

na terenie całej Polski

Oferujemy wynajem najwyższej jakości scenografii na eventy i imprezy tematyczne.  W naszym rozbudowanym asortymencie posiadamy ponad 1800 elementów, które wykorzystać można do stworzenia około 120 kompletnych tematyk. Nasza firma zajmie się także transportem do dowolnego miejsca w Polsce. 12 placówek partnerskich w największych miastach w naszym kraju pozwala nam na ekspresowy transport elementów scenografii, a także ich pełen montaż jak i demontaż. W naszej wypożyczalni scenografii posiadamy także dodatkowe elementy uzupełniające jak np. oświetlenie, nagłośnienie, zadymiarki i wiele więcej.

W naszej ofercie

znajdą Państwo

  • ponad 1800 elementów scenografii
  • ponad 120 kompletnych tematyk
  • wynajem scenografii
  • transport elementów w całej Polsce
  • pełen montaż i demontaż
  • możliwość wykonania scenografii na zamówienie
  • pełne doradztwo w planowaniu przestrzeni
  • placówki partnerskie w największych miastach
  • wynajem dodatkowych elementów komplementarnych

Dekoracje tematyczne

120 tematyk do wyboru z możliwością pełnej organizacji imprezy

Posiadamy szeroką ofertę dekoracji tematycznych do wynajęcia. Pomagamy w dopasowaniu scenografii do stylu imprezy, zaplanowaniu rozmieszczenia dekoracji. Oferujemy konstrukcje wielkogabarytowe oraz drobne elementy dekoracyjne. Zapewniamy transport, pomoc z rozmieszczeniem elementów oraz ich demontażem. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zająć się zorganizowaniem atrakcji tematycznych, zapewnić animatorów i obsługę techniczną. Z naszą firmą zorganizujesz całą imprezę tematyczną. Możesz skorzystać z naszych dotychczasowych pomysłów lub opisać nam swoją wizje – zrealizujemy każdy projekt.

Budowa scenografii na zamówienie

a także jej projektowanie

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem i budową całych scenografii na zamówienie. Realizujemy projekty na potrzeby imprez tematycznych, festynów, koncertów oraz wielu innych. Posiadamy dużą bazę gotowych pomysłów na imprezy tematyczne oraz dotychczasowych realizacji. Jesteśmy w stanie zaproponować naszą wizję lub dokładnie odwzorować pomysł klienta. Wystarczy opis lub prosty rysunek – dopracujemy szczegóły projektu i przygotujemy scenografię, gotową do montażu. Nasz zespół artystów projektuje konstrukcje estetyczne oraz trwałe. Posiadamy szeroki wybór materiałów – od lekkiego styropianu po drewno oraz spawane, metalowe konstrukcje. Zapewniamy również transport scenografii, montaż wszystkich jej elementów i demontaż po imprezie. Jeżeli jest taka potrzeba, zapewniamy również obsługę techniczną. Jest możliwość ekspresowej realizacji lub wyznaczenia odległego terminu – scenografia zawsze dociera na czas. W awaryjnej sytuacji realizujemy zamówienie w szybkim tempie – ratujemy klientów w trudnym położeniu. Po wypełnieniu formularza obok, dopasujemy ofertę do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami

odpowiemy na każde Twoje pytanie

Blogi

dowiedz się co słychać w świecie imprez