Impreza w Parku Miniatur w Inwałdzie

Impreza w Parku Miniatur w Inwałdzie

Impreza w Parku Miniatur w Inwałdzie

Park Miniatur znajdujący się w Inwałdzie słynie przede wszystkim z kolekcji najpopularniejszych budowli i zabytków świata w pomniejszonej skali. Jednak jak na park rozrywki przystało, oferuje też szereg innych atrakcji – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dlatego jest dobrym miejscem do zorganizowania imprezy.

Oferta Parku Miniatur w Inwałdzie

Park Miniatur jest częścią Inwałd Parku. Składa się z dostępnych do zwiedzania zminiaturyzowanych budowli charakterystycznych dla różnych krajów świata, w skalach 1:10 i 1:15. Można zobaczyć na przykład francuską Wieżę Eiffla czy też Mur Chiński. Oprócz tego oferuje dodatkowe atrakcje, takie jak zjeżdżalnie, karuzele czy kino 5D. Dysponuje również zielonym labiryntem o powierzchni 2 tysięcy metrów kwadratowych.

Pomysły na imprezę w Parku Miniatur

Inwałdzki Park Miniatur jest miejscem przyjaznym różnym wydarzeniom. Można zorganizować w nim na przykład urodziny dla dzieci, wspomagane wybranym motywem imprezy. To również świetne miejsce na wyjazd integracyjny. Można w nim także zorganizować przykładowo Festiwal Języków Obcych, który będzie dodatkowo uatrakcyjniony zwiedzaniem kopii popularnych budowli i szerzeniem wiedzy o nich i o krajach, w których się znajdują.

Dlaczego warto zorganizować imprezę w Inwałdzie?

Inwałd Park to świetne miejsce na wypoczynek. A że wypoczynek warto prowadzić aktywny, tak również impreza na świeżym powietrzu – bo w parku – jest bardzo dobrym pomysłem. Event w Parku Miniatur ma szereg plusów:
• otwarta przestrzeń – Park jest obiektem o bardzo dużej powierzchni, dlatego też świetnie sprawdzi się przy organizacji wydarzenia, na którym spodziewamy się dużej liczby gości
• liczne atrakcje – jak w każdym parku rozrywki, znajdziemy tu wiele okazji do zabawy dla gości w każdym wieku, co doskonale uatrakcyjni program naszej imprezy
• okazja do poszerzenia wiedzy – każdy ze zminiaturyzowanych zabytków jest rzetelnie opisany, dzięki czemu dobrą zabawę można połączyć z nauką – goście wyjdą z imprezy nie tylko z miłymi wspomnieniami, lecz także z poszerzonymi horyzontami.

Rozważasz organizację eventu? Możesz liczyć na nasze wsparcie! Firma Eventowa trudni się w organizacji wydarzeń od lat i może się pochwalić bardzo dużym doświadczeniem na polu obsługi eventów. Zapewniamy pełen profesjonalizm i dołożymy wszelkich starań, by Twoi goście przeżyli na Twojej imprezie niezapomnianą przygodę. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą już dziś.