Aktywna impreza na Księżej Górze w Radzionkowie

Aktywna impreza na Księżej Górze w Radzionkowie

Aktywna impreza na Księżej Górze w Radzionkowie

Myśląc o imprezie integracyjnej, mającej na celu właśnie zbudowanie i utrzymanie pozytywnych relacji w zespole pracowników, warto pomyśleć o aktywnej formie gier i zabaw. Tak zwane imprezy outdoorowe są coraz bardziej popularne i cieszą się uznaniem wśród uczestników. Nasza agencja eventowa jest specjalistą w organizacji tego typu wydarzeń, co wiąże się z profesjonalnym podejściem od każdej strony – zarówno ludzi jak i miejsca.

Księża Góra w Radzionkowie

Na granicy Piekar Śląskich i Radzionkowa mieści się owa tajemnicza Księża Góra. Ma wysokość trzystu pięćdziesięciu metrów i pełni swego rodzaju rolę tarasu widokowego na okoliczne miasta. W pierwszej połowie dwudziestego wieku powstał tutaj pierwszy park – posadzono drzewa i wytyczono alejki. W latach siedemdziesiątych wybudowano również basen. Nikt jednak nie dbał o ten teren i tak Góra swoim wyglądem nie zachęcała do odwiedzin. Wszystko zmieniło się w 2010 roku, kiedy postanowiono tchnąć w to miejsce drugie życie. Góra podzielona jest na dwie strefy – płatną i bezpłatną. Dla naszej eskapady nie będzie to jednak miało większego znaczenia. Najważniejsze są możliwości, z których możemy tutaj skorzystać. Nasza agencja proponuje ułożenie scenariusza dla team – buildingu z wykorzystaniem tutejszych atrakcji. I tak, uczestnicy zostaną podzieleni na grupy. Każda drużyna otrzyma mapę i hasło do odgadnięcia. Będzie to możliwe tylko, gdy ekipa zaliczy kolejne zadania, za co w zamian otrzyma brakujące litery czy też wskazówki do rozwiązania zagadki. A tutaj stanowisk z ciekawymi pomysłami do wykorzystania jest sporo. Nasi animatorzy będą rozstawieni przy ścieżkach rowerowych, grocie z dinozaurem Radziem – powstała na pamiątkę odnalezienia tutaj śladów właśnie tych prehistorycznych stworzeń, placu zbaw, szachach, stołach do ping ponga oraz przy Śląskim Ogrodzie Botanicznym. To, jakie zadania będą czekać w tych miejscach na uczestników pozostanie do końca niespodzianką. Jedno jest pewne – zabawy będzie co nie miara.

Taki event tylko z nami!

Wszystko czego tak naprawdę potrzebujecie do integracji to nasza agencja, zaufanie nam i zabranie ze sobą dobrego humoru. Posiadamy najlepiej wykwalifikowaną kadrę animatorów, którzy odpowiedzialnie i z humorem podchodzą do powierzonych im zadań. Dzięki temu cele jakie stawia przed organizatorem integracja zostaną spełnione w stu procentach i zaowocują świetną atmosferą i poprawą wydajności pracy.