Wyjazd integracyjny do Niepołomic

Wyjazd integracyjny do Niepołomic

Poszukujesz na wyjazd miasta, które zainteresuje wszystkich Twoich gości i zapewni im zarówno kilka dni odpoczynku, jak i mocno zintegruje Twoją grupę? Zapoznaj się z ofertą Niepołomic, miejsca, które sprawdzi się w obu tych przypadkach.

Co ciekawego w Niepołomicach

W Niepołomicach znajdziesz zarówno bogatą ofertę turystyczną, jak i miejsca do rekreacji i zabawy. Wśród zabytków warto odwiedzić między innymi renesansowy zamek królewski oraz miejski rynek. Oprócz tego na uwagę zasługują Muzeum Fonografii oraz Muzeum Niepołomickie. A po wycieczce szlakiem zabytków i interesujących ekspozycji można siąść w jednym z niepołomickich lokali, jak na przykład w herbaciarni Kamelio. Wieczorem natomiast warto wybrać się na kręgle do hotelu Niepołomice.

Dlaczego Niepołomice to dobry wybór na wyjazd integracyjny?

Niepołomice to urokliwe miasto, które jest doskonałym wyborem na wyjazd integracyjny i kilka dni wypoczynku. Oto dlaczego warto wybrać je na cel podróży:
• urokliwy klimat – niepołomicki rynek, parki i towarzystwo zabytków obiecują przyjezdnym świetny klimat
• kontakt z naturą – wybierając się na spacer lub wycieczkę rowerową do Puszczy Niepołomickiej można odpocząć w towarzystwie zieleni
• ciekawe atrakcje – Niepołomice oferują ciekawe miejsca zarówno dla miłośników historii, kultury, jak i rozrywki – każdy znajdzie coś dla siebie
• szybki dojazd do Krakowa – a jeśli zostanie Wam jeszcze trochę czasu wolnego, w każdej chwili łatwo można dostać się do położonego niedaleko Krakowa, w którym czeka jeszcze więcej atrakcji.

Możesz liczyć na naszą pomoc w organizacji eventu!

Możemy pochwalić się bardzo bogatą ofertą. W naszej agencji zrobimy wszystko, by zorganizować dla Ciebie i Twoich gości jak najlepszą imprezę integracyjną. Zajmujemy się tym od lat i jesteśmy w stanie zorganizować każde planowane przez Ciebie wydarzenie. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i obsługę o najwyższych standardach. Zachęcamy do kontaktu już dziś.