Park wodny, jaskinia solna i strzelnica czyli aktywny event w Tarnowskich Górach

Cóż lepiej potrafi zintegrować grupę niż aktywny i zaskakujący event? Decydując się na organizację takiego przedsięwzięcia razem z naszą agencją, otrzymujesz niesamowity pakiet atrakcji i profesjonalną obsługę, która z pewnością sprawi pozytywne wrażenie na uczestnikach. Naszą propozycją integracyjną jest wizyta w Tarnowskich Górach.

Trzy w jednym czyli park wodny, jaskinia solna i strzelnica

                W Tarnowskich Górach można naprawdę miło i wesoło spędzić czas. Można nawet cały dzień spędzić w jednym miejscu. Taki mix atrakcji oferuje położony tam Park Wodny. Jeżeli potrzebne będzie, oprócz integracji, także zorganizowanie szkolenia czy konferencji – lepszego miejsca do tego celu nie można było wymyślić. Znajdziemy tutaj salę konferencyjną, którą odpowiednio przygotujemy i wyposażymy. Istnieje tutaj także możliwość skorzystania z oprawy gastronomicznej. Po części oficjalnej przyjdzie czas na wspólną integrację. Każdy będzie miał możliwość sprawdzenia swojej celności na strzelnicy. Instruktor ponadto opisze typy i rodzaje broni, a także zademonstruje ich działanie. Zorganizować można tutaj także turniej strzelniczy, co w połączeniu z zabawą zbuduje atmosferę zdrowej rywalizacji. Następnie impreza przeniesie się do części kąpieliskowej obiektu. Do dyspozycji znajdziemy tutaj basen sportowy wewnętrzny, basen zewnętrzny, trzy zjeżdżalnie, rwącą rzekę, falę morską, solankę i jacuzzi. Tak bogaty wybór atrakcji sprawia, że mamy wręcz nieograniczone możliwości wykorzystania obiektu do celów team – buildingowych. Nasi animatorzy specjalnie na potrzeby tego eventu, przygotują oryginalny program gier i zabaw wodnych, które z pewnością korzystnie wpłyną na atmosferę i będą wymagały współpracy między ich uczestnikami. Na zakończenie sportowych zmagań przyda się chwila relaksu w jaskini solnej. To fantastyczne miejsce, w którym w ciągu czterdziestopięciominutowego seansu, do organizmu zostaje dostarczonych tyle dobroczynnych mikroelementów, co podczas trzydniowego pobytu nad morzem.

Wodny event tylko z Firmą Eventową

                Organizacja takiego eventu to spore przedsięwzięcie, wymagające sporej ilości wiedzy i przygotowania na sytuacje nietypowe. Dzięki naszej agencji unikniecie wpadek podczas konferencji, a także będziecie pewni, że impreza integracyjna przebiega właściwie. Dodatkowym atutem jest nasze wieloletnie doświadczenie, które oczywiście przekłada się na jakość naszych usług. Jesteśmy także w stanie wynegocjować dla waszej firmy najkorzystniejsze rabaty na rynku.