Wodny event czyli „Aquadrom” w Rudzie Śląskiej

Ruda Śląska to dość duże miasto położone w województwie Śląskim, a właściwie prawie w jego centrum. Wydawać by się mogło, że ta aglomeracja to głównie kopalnie i smog, jednak nasza agencja ma na ten temat odmienne zdanie. Wystarczy zaufać naszemu doświadczeniu i dać się porwać niesamowitej przygodzie jaka na pewno czeka na wszystkich w miejscu o wdzięcznej nazwie „Aquadrom”, położonego właśnie w Rudzie Śląskiej.

Tajemnice „Aquadromu”

                Dla wszystkich spragnionych odpoczynku od codzienności i naładowania wyczerpanych pracą baterii „Aquadrom” w Rudzie Śląskiej będzie miejscem idealnym. Również chcąc zintegrować zespół współpracowników koniecznie trzeba wziąć pod uwagę to miejsce. Razem z naszą agencją można stworzyć tam niezwykłą przygodę, której zadaniem będzie budowanie współpracy poprzez beztroską zabawę w wodzie. Nasi animatorzy przeprowadzą szereg gier i zabaw, które na pewno przypadną do gustu wszystkim uczestnikom eventu i zapewnią fantastyczne nastroje całej grupie. W obiekcie mamy do dyspozycji Strefę Rekreacji gdzie znajdziemy najbardziej szalone atrakcje. Rwąca rzeka porwie nie jednego wprost w podróż przez sztuczną falę, na zjazdach z sześciu zjeżdżalni kończąc. Oprócz tego wydzielone są spokojniejsze miejsca, takie jak jacuzzi, masaże wodne czy też basen zewnętrzny. Niebywałą atrakcją jest tak zwany „Mokry Bąbel”. Cała zabawa w tym miejscu polega na wdrapaniu się na szczyt wielkiego balonu wypełnionego wodą, który dodatkowo pełni funkcję gejzera. Zadanie wcale nie należy do prostych i można się tutaj mocno zmęczyć, ale widoki jakie ujrzymy na jego szczycie są bezcenne. Kolejną strefą jest Strefa Sportu, w której zmierzyć się można z własną kondycją ustanawiając swój rekord na sportowym basenie. Dla zainteresowanych mogą zostać tam zorganizowane zajęcia z popularnego aqua fitnessu. Główną atrakcją tej strefy jest jednak z pewnością siedmiometrowa tuba służąca do nurkowania. Pod czujnym okiem instruktora każdy będzie mógł spróbować swoich sił pod wodą z pełnym, nurkowym wyposażeniem. Ostatnią strefą jest Saunarium. Skorzystać można tutaj ze Ścieżki Zmysłów, Łaźni Parowej oraz Koloroterapii. Sauna sama w sobie działa odprężająco, jednak w tym miejscu, można zostać mocno zaskoczonym formą saunowych seansów. Grupą zajmą się tutaj profesjonalni saunamistrzowie, co wraz z odpowiednio dobraną muzyką i elementami teatralnymi stworzy jedyną w swoim rodzaju atmosferę do odpoczynku i relaksu.

Wodny event z Firmą Eventową!

                „Aquadrom” w Rudzie Śląskiej naprawdę pozwala zmienić zdanie o tym mieście. Opisane wyżej tajemnice tego miejsca to tylko mała namiastka tego, co nasi animatorzy potrafią wyczarować mając do dyspozycji taki obiekt. Impreza integracyjna z Firmą Eventową to gwarancja jakości, zadowolenia i zmotywowania do działania wszystkich uczestników imprezy. Pozytywne wrażenia wyniesione z tego miejsca dzięki naszej agencji, na bardzo długi czas zagoszczą również w miejscu pracy.