Integrujący spływ Białką w Lelowie

Najlepsze są te eventy, które niosą za sobą niesamowite wspomnienia i niezapomniane przeżycia. Nasza agencja eventowa wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, dokłada wszelkich starań do organizacji właśnie takich integracji. Z emocjami, wyzwaniami, szalonymi atrakcjami – wszystko po to, aby wywołać uśmiech i zadowolenie, a także zmotywować i budować pozytywne relacje międzyludzkie.

Nasz pomysł: spływ Białką

                Lelów położony jest na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej, w pobliżu Złotego Potoku. Pierwsze wzmianki o tym mieście pojawiły się w 1246 roku, gdy stanął tu gród obronny, który później zamieniono na zamek. Został on jednak zlikwidowany w 1805 roku, a dziś pozostał tam cmentarz z zabytkowymi nagrobkami właścicieli ziemskich. Nasza podróż będzie miała jednak zupełnie inny cel, chociaż będąc tutaj nie sposób nie poznać chociaż części historii tego miejsca. Nasza akcja integracja zacznie się w przystani przy zalewie. Tam każdej grupie zostanie udzielony krótki instruktaż i przydzielony ponton. Spływ malowniczo biegnącą rzeką Białką będzie wynosił około pięć kilometrów, a orientacyjny czas potrzebny na jego pokonanie to około dwie godziny. Spływ kończy się przy zabytkowym młynie w Białej Wielkiej. Tam, na uczestników spływu będzie czekać rozpalone ognisko i miejsce do odpoczynku. To idealna wyprawa dla wszystkich, którzy chcieliby spróbować czegoś mniej szalonego niż spływ kajakowy, a jednak dostarczającego delikatnej dawki zdrowej adrenaliny.

Organizacja wodnego eventu

                Na każdym odcinku trasy, nad bezpieczeństwem uczestników będą czuwali nasi animatorzy. Organizacja takiego eventu z naszą agencją, to gwarancja wspaniałych wrażeń, a także możliwość znalezienia wspólnych tematów przez osoby, które na co dzień nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego. Przeżywanie razem tych samych emocji, pozwoli uwydatnić wiele charakterystycznych zachowań, a także skłonić do wzajemnego zrozumienia i akceptacji. Budowanie pozytywnych relacji to proces, który należy ciągle pielęgnować. Pozwala to na zachowanie odpowiedniej atmosfery w pracy, która bezpośrednio przyczynia się do efektywności i jakości świadczonych usług. Jeżeli ta propozycja wydaje ci się interesująca, nie czekaj tylko skontaktuj się z Firmą Eventową!