Wodny event na jeziorze w Pławniowicach

Słońce, lato i bezchmurne niebo – taka sceneria za oknem sprawia, że wiele osób myślami wybiega gdzieś daleko – w miejsca, w których można się zrelaksować i odpocząć na świeżym powietrzu. Warto pomyśleć wtedy o zorganizowaniu imprezy integracyjnej, która pozwoli za świetną zabawę w gronie znajomych z pracy i lepsze poznanie się, a przy okazji umożliwi skorzystanie z dobrodziejstw atmosferycznych. Specjalnie na taką okazję, nasza agencja eventowa przygotowała fantastyczną wyprawę w okolice jeziora w Pławniowicach.

Atrakcje związane z jeziorem

                Jezioro zajmuje powierzchnię dwustu pięćdziesięciu hektarów , a co za tym idzie graniczy z różnymi miejscowościami. Sam zbiornik powstał w 1970 roku, na miejscu dawnego wyrobiska piasku podsadzkowego. Swoją nazwę wziął od położenia w pobliżu Pławniowic, znanych bliżej z pięknego pałacu. Najwięcej wodnych atrakcji znajdziemy jednak w niewielkiej wsi – Niewiesze. Głębokość jeziora wynosi osiemnaście metrów, co powoduje, że jest to idealne miejsce do żeglowania. Niewiesze poszczycić się mogą pięknymi, strzeżonymi plażami i kąpieliskami, polami namiotowymi, pensjonatami, wypożyczalniami sprzętów wodnych i jacht klubami. Zamontowano tutaj nawet specjalne urządzenia mające na celu oczyszczanie wody, dzięki czemu miejsce to staje się z roku na rok coraz bardziej atrakcyjne. Korzystając z dobrodziejstw infrastruktury, nasza agencja przygotowała fantastyczny program team – buildingowy, oparty na poszukiwaniu zaginionego skarbu. Po podziane na grupy, każda z nich otrzyma specjalne mapy, wskazujące kolejno miejsca, w których można zdobyć wskazówki dotyczące miejsca ukrycia cennej skrzyni. Zadania będą wymagały od uczestników umiejętności kreatywnego i logicznego myślenia oraz współdziałania. Drużyny będą musiały zmierzyć się także z presją czasu – bo kto pierwszy – ten wygrywa!

Postaw na event z Firmą Eventową!

                Organizując event z naszą agencją możesz liczyć na liczne rabaty i udogodnienia związane z tą wycieczką. Dodatkowo wszystkie zmartwienia odnośnie przebiegu integracji pozostawisz nam, a my sprawimy, że będzie to niezapomniana i pełna radości wyprawa. Zajmiemy się obsługą komunikacyjną, gastronomiczną, sprzętową, instruktorską, a także bazą hotelową. Nasi animatorzy zadbają także o bezpieczeństwo i przede wszystkim o doskonałą zabawę.