Wynajem oświetlenia – Gdańsk, Gdynia i całe Trójmiasto

                Bez odpowiedniego oświetlenia nie odbędzie się żadna impreza. Trudno przecież wyobrazić sobie tłum osób usilnie próbujących bawić się w zupełnych ciemnościach – ani to frajda, ani przyjemność. Co prawda lokale są wyposażone w standardowe oświetlenie, gdzie totalny mrok nikomu raczej nie grozi. Jednakże same standardowe lampy, to też raczej kiepskie rozwiązanie. Tak więc w zależności od imprezy jaką się organizuje, warto zainwestować w fajne oświetlenie.

Oświetlenie specjalnie pod event

                Organizujesz imprezę plenerową? Przygotujemy oświetlenie, które nie dość, że spełni swoją podstawową funkcję, to dodatkowo będzie elementem dekoracyjnym. Lampy na stojakach, poziome, pionowe – do wyboru, do koloru. Podobnie przedstawia się sprawa, gdy Twój event będzie miał się odbyć w wynajętych namiotach. Oświetlenie zawsze musi spełniać funkcję dekoracyjną. Przemawia za tym także fakt, że może być różnokolorowe, w finezyjnych kloszach. To, jak będzie wyglądać, zależy też także od tematyki spotkania. Wiadomo – innych motywów użyjemy przy profesjonalnej gali wręczenia nagród, a innych w przypadku imprezy integracyjnej. Dodatkowym elementem jest wykorzystanie laserów i typowych świateł scenicznych. Zwykłe sale balowe czy lokale restauracyjne, także możemy doposażyć kolorowymi refleksami – taki zabieg na pewno nada wnętrzom dodatkowego, wyrazistego  charakteru. Idąc całkowicie w motywy dekoracyjne, warto skorzystać z pomysłu podświetlenia ścian. Dzięki temu sala nabierze bardziej wyrafinowanego klimatu. Atutem takiego rozwiązania jest także możliwość albo automatycznej zmiany kolorów, albo ręcznej, z pilota. Można w ten sposób w mgnieniu oka dopasować wygląd sali do tego, co aktualnie dzieje się, na przykład, na scenie.

Wynajem oświetlenia od Whatevent

                Wiemy, że organizacja eventów nie należy do najprostszych wyzwań. Dlatego, aby jak najbardziej Ci to ułatwić, oferujemy kompleksowy wynajem oświetlenia z naszej agencji. Dopasujemy sprzęt odpowiednio do Twojej sali czy też innego miejsca, w którym organizujesz wydarzenie. Zadbamy o każdy szczegół. Radość i zadowolenie Twoich gości jest dla nas sprawą priorytetową, dlatego możemy dać Ci gwarancję, że zaczarujemy światłem każde pomieszczenie, a uzyskany efekt na długo pozostanie w pamięci. Szczególnie, gdy organizujesz event w Gdańsku, Gdyni lub ogólnie w Trójmieście – w tych miejscach zajmiemy się kompleksowym doborem świateł, a także montażem i bieżącą obsługą.