Event firmowy w Piekarach Śląskich

Organizując konferencję czy szkolenia lub bankiety, istotnym aspektem jest odpowiedni dobór miejsca i obsługi takiego wydarzenia. Ważne są również wszystkie elementy dodatkowe, będące swego rodzaju urozmaiceniem eventu, a także punktem mającym na celu pozytywne zapamiętanie marki, firmy przez wszystkich uczestników. Nasza agencja eventowa zna się na organizacji takich wydarzeń jak nikt inny – nasze kompetencje możesz zweryfikować na podstawie referencji lub po prostu korzystając z naszych rozwiązań i propozycji.

Magiczne miejsce gwarancją sukcesu

                Piekary Śląskie to miasto położone w samym sercu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Wydaje się być idealnym miejscem na zorganizowanie szkoleń o tematyce industrialnej. Nasza agencja przygotowała specjalny program dla takiego wydarzenia. To dwudniowy event
w przepięknym Dworze w Piekarach Śląskich. Miejsce to składa się z trzech obiektów – restauracji, hotelu oraz cukierni. Warto poznać, chociaż krótko, historię tego budynku – pochodzi on bowiem
z XII wieku. Sukcesywna rozbudowa zaowocowała powstaniem folwarku wraz cegielnią, browarem, wapiennikiem i gorzelnią. Nie został zniszczony podczas wojny, dzięki czemu możemy podziwiać dziś naprawdę piękny zabytek. Restauracja została nazwana „Hubertus” i oferuje wspaniałą kuchnię myśliwską, polską i śląską okraszoną niesamowitym klimatem. Cukiernia Vitalia zapewni przepyszne, słodkie desery, które będą przyjemnym wypełnieniem konferencyjnej czy też szkoleniowej przerwy. Komfortowo wyposażone pokoje Hotelu Komfort INN, pozwolą na zrelaksowanie się po całonocnej imprezie zwieńczającej całodniową, wytężoną pracę umysłów. Nasi animatorzy przygotują specjalnie dla waszej firmy tematyczną, taneczną noc, z atrakcjami czyniącymi z niej niezapomniane wydarzenie.

Dobra organizacja równa się dobry event

                Właśnie tak – jeżeli priorytetem stanie się organizacja, a nie tylko część merytoryczna, okaże się, że firmowe spotkanie będzie czymś więcej niż tylko szkoleniem czy konferencją. To klucz do pełniejszego utożsamiania się pracowników z przedsiębiorstwem i budowaniem lojalności wobec niego. To samo dotyczy kontaktów z kontrahentami – pozytywny odbiór imprezy, wywoła długoterminowe skutki w relacjach. Wiadomo przecież, że dużo lepiej pracuje czy też współpracuje się z ludźmi, którzy ciepło myślą o firmie i mają z nią pozytywne skojarzenia. Dzięki organizacji eventu z naszą agencją, możesz być pewny, że sposób odbioru twojej firmy, po tym wydarzeniu, będzie miał korzystny wpływ na jej funkcjonowanie przez bardzo długi czas.