Impreza ze Smerfami dla dzieci w Warszawie

Smerfy weszły już do kanonu bohaterów kultowych. Animacje i filmy z ich udziałem wciąż powstają i wciąż są tak samo uwielbiane przez najmłodszych. Zapewnij dzieciom niesamowite przeżycie organizując dla nich imprezę ze Smerfami.

Dekoracje z wioski Smerfów

Zadbaj o odpowiednią scenerię: dzieci muszą poczuć się jakby naprawdę odwiedzały miejscowość niebieskich ulubieńców. Przydadzą się drewniane chatki lub takie w kształcie grzybków. Imprezie klimatu doda osadzenie jej w scenerii naturalnej, na przykład w lesie lub parku. Zadbaj również o odpowiednie kostiumy: niech animatorzy gier i zabaw będą przebrani za bohaterów kreskówki, nie zapominając o atrybutach każdego z nich.

Inne atrakcje na imprezie ze Smerfami

Animatorzy zatrudnieni na event z pewnością zadbają o odpowiednią rozrywkę dla maluchów. Jednak z pewnością dobrze będzie urozmaicić im tę zabawę. Dlatego dodatkowo w programie możesz umieścić na przykład oglądanie filmów o Smerfach. Nie zapomnij również o możliwości zrobienia sobie zdjęć z bohaterami imprezy – będzie to doskonałą pamiątką dla małych gości.

Gdzie zorganizować imprezę dla dzieci w Warszawie?

Wspomniane wyżej parki i inne tereny naturalne nie muszą Cię ograniczać – równie dobrze imprezę można zorganizować w budynku. W Warszawie znajdziesz sporo dobrych propozycji miejsc, w których możesz przygotować dla dzieci świetną imprezę. Doskonale sprawdzą się na przykład Centrum Społeczne i kawiarnia Wolna Przestrzeń lub Sala Zabaw Inca Play.

Planujesz organizację imprezy dla dzieci? Skontaktuj się z naszą agencją! Od lat zajmujemy się organizacją eventów i chętnie weźmiemy pod opiekę również Twój. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór dekoracji i kostiumów pasujących do motywu Twojej imprezy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.