Firmowy wyjazd do Torunia

Firmowy wyjazd do Torunia

Firmowy wyjazd to idealny czas na integrację, nagrodzenie pracowników za ich ciężką pracę, zawarcie nowych znajomości, czy moment na złapanie oddechu i naładowanie baterii przed czekającymi deadline’ami. Firma Eventowa oferuje organizację wyjazdu do urokliwego miasta mogącego poszczycić się bogatą historią i tytułem polskiej stolicy pierników – Torunia.

Toruń to prawdziwy klejnot województwa kujawsko-pomorskiego i jedno z najstarszych miast Polski, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Jego doskonała sieć hoteli, lokalizacja obiektów konferencyjnych, przepiękne krajobrazy, zabytki oraz mnóstwo atrakcji pełnią istotny czynnik przy wyborze tego miasta na cel wyjazdów integracyjnych lub szkoleń wielu firm. Jeśli planujesz wyjazd dla swoich pracowników do Torunia, Firma Eventowa oferuje ci pomoc w kwestii organizacyjnej i logistycznej tego przedsięwzięcia.

Doskonała baza hoteli i sal konferencyjnych

Toruń może poszczycić się doskonałą lokalizacją hoteli i sal konferencyjnych. Dogodne położenie miasta umożliwia dojazd wszystkim uczestnikom zarówno samochodami osobowymi, jak i komunikacją publiczną. W przypadku problemów lub nagłej potrzeby transportu, nasza firma jest w stanie zorganizować przejazd dla wszystkich uczestników planowanego wyjazdu.

Ponadto, Firma Eventowa jest zobligowana pomóc ci z wynajmem hoteli oraz sal przystosowanych do prowadzenia konferencji, wykładów, sympozjów i szkoleń firmowych.

Wyposażenie sal konferencyjnych

Potrzebujesz dobrze wyposażonej sali na konferencję lub szkolenie w Toruniu? Firma Eventowa pomoże ci wynająć sale konferencyjne ze wszystkimi udogodnieniami potrzebnymi do prowadzenia profesjonalnego, firmowego spotkania. Oferujemy wybór sal, posiadających wyposażenie, takie jak:

● tablice demonstracyjne (flipchart)
● rzutniki
● odpowiednie nagłośnienie
● tablice suchościeralne
● tablice multimedialne
● wi-fi
● internet sieciowy
● ekran projekcyjny
● laptopy, komputery stacjonarne, telewizory, czytniki dvd
● biurka multimedialne

Scenariusze integracyjne i warsztaty

Esencją wyjazdu firmowego są zajęcia integracyjne i warsztaty, które zbliżają do siebie pracowników i pomagają budować wieloletnie więzi oraz przyjazną atmosferę w pracy. Firma Eventowa oferuje organizację szeregu scenariuszy, obejmujących eventy takie jak paintball, ścianki wspinaczkowe, testy sprawnościowe, a także warsztaty kulinarne, warsztaty sushi, warsztaty garncarstwa, warsztaty filmowe, degustacje whisky, wina, cygar, kawy i wiele innych.

Jeśli zainteresowała cię nasza oferta, odezwij się, a sprawimy, że twój wyjazd będzie długo i mile wspominany przez ciebie oraz twoich pracowników!