Aktywny event czyli Dolina Białej Wisełki

                W codzienności korporacyjnej, bardzo często elementem, którego brakuje pracownikom to aktywność fizyczna. Specjalnie dla tej grupy, nasza agencja eventowa przygotowała fantastyczną propozycję na wspólne spędzenie czasu podczas wycieczki integracyjnej. Dzięki skrupulatnie przygotowanej wyprawie, jesteśmy w stanie połączyć przyjemne z pożytecznym, zarówno w aspekcie kondycyjnym jak i wypływającym z samopoczucia uczestników.

Dolina Białej Wisełki czyli miejsce, w którym nie można się nudzić

                Dolina, która miejsce swojego położenia ma zapisane już w nazwie. Wisła – bo o niej mowa – to punkt wypadowy naszej wyprawy. W jej dzielnicy – Czarne, znajdziemy Jezioro Czerniańskie, za którym rozpoczyna się Dolina. Trasa jest oczywiście piesza, dzięki czemu grupa będzie mogła skupić się na integracji z przyrodą i wyciszeniu. Nasi animatorzy przygotują specjalne zadania, które będą miały na celu zespolenie więzi w grupach, budowanie współpracy, a także kreowanie umiejętności logicznego i szybkiego myślenia, ze względu na presję czasu. Nazwa doliny „Biała Wisełka” bierze się od kilkunastu kaskad wodnych piętrzących się na przepływającym przez nią potoku. Docierając do końca trasy przygotowanej specjalnie dla spacerowiczów, docieramy do podnóża Baraniej Góry, gdzie naszym oczom ukażą się wspaniałe Kaskady Rodła. Dalsza część podróży zależy od wybranego scenariusza. Trasę tutaj można zakończyć lub wybrać się niebieskim szlakiem wprost na szczyt Baraniej Góry. Zależnie od warunków pogodowych, zimą, można zorganizować w dolinie kulig konny zakończony wspólnym ogniskiem i pieczeniem kiełbasek. To wszystko sprawia, że Dolina Białej Wisełki jest niezwykle atrakcyjna o każdej porze roku.

Wycieczka z hartem ducha

                Może nie tyle z hartem ducha, co zdecydowanie hartująca ciało. Mimo, że trasa jest prosta i biegnie po asfalcie, można się nie źle zmęczyć. O dodatkowy wysiłek zadbają nasi animatorzy, przygotowując wyżej wspomniane zadania dla uczestników wycieczki. To na czym będzie polegała cała zabawa podlega w naszej agencji indywidualnym ustaleniom. Oczywiście można zdać się na nasze doświadczenie i powierzyć nam całkowitą organizację wszystkich punktów wycieczki. Dzięki temu wszyscy powrócą z takiej wyprawy w świetnych humorach i z zupełnie nową energią
i nastawieniem do pracy.