Dolomity Sportowa Dolina w Bytomiu, czyli przepis na udaną integrację

                Mówiąc, że w samym sercu województwa Śląskiego można wyszaleć się na nartach, być może wiele osób nie da wiary temu stwierdzeniu. Rzeczywistość jest jednak taka, że właśnie w Bytomiu, tym jakże górniczym mieście, prawie pośrodku województwa, można poczuć się jak w górach. Nasza agencja eventowa zorganizuje w Dolomitach Sportowej Dolinie wasz najlepszy zimowy event na świecie, bez konieczności wyjazdu w zatłoczone górskie kurorty.

Co można robić w Dolomitach Sportowej Dolinie?

                Zacznijmy od tego, że miejsce to położone jest na granicy dwóch śląskich miast – Bytomia i Tarnowskich Gór. Jego atrakcyjność uwarunkowana jest również bliskością rezerwatu Segiet, a także tarnogórskiego kamieniołomu zwanego „Wielkim Kanionem”. I tu właśnie zaczyna się szereg wspaniałych możliwości do wykorzystana, zarówno zimą jak i latem. Udostępnione są aż trzy, dobrze przygotowane trasy zjazdowe, które dzięki oświetleniu służą do późnych godzin wieczornych. Prawdziwie szalone atrakcje jednak dopiero przed nami. Zimową, śnieżną aurę można tutaj wykorzystać na wyścigi quadami na specjalnie do tego celu wyznaczonej trasie lub poczuć nutkę adrenaliny na Torze Saneczkowym. Dla spragnionych jeszcze większych wrażeń przygotowano snowpark „White Cross Superpark” – to nic innego jak szereg przeszkód do pokonania, o różnym stopniu trudności, który na pewno przysporzy wielu skoków adrenaliny. Zmieniając porę roku na lato, także znajdzie się tutaj kilka ciekawych atrakcji, począwszy od tras rowerowych i punktów widokowych poprzez Mini Zoo, a także centrum kortów tenisowych.

Bo najważniejsza w integracji jest zabawa!

                Atrakcje dostępne w dolinie mogą być wspaniale wykorzystane podczas spotkania integracyjnego. Nasi animatorzy, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, poprowadzą szereg gier i zabaw mających na celu uaktywnienie kreatywności uczestników integracji, zawiązanie ściślejszej współpracy między nimi, wprowadzenie elementów automotywacji oraz sytuacji wymagających logicznego i szybkiego myślenia. Dzięki temu wasza firma może mieć pewność, że będzie to impreza, z której każdy wyciągnie coś pozytywnego, co przełoży się na poprawę atmosfery
i jakości pracy.