Najlepsze parki laserowe na event w polskich miastach

Parki laserowe (laser parks) to forma rozrywki, która zyskuje na coraz większej popularności. Są ciekawą alternatywą dla paintballu, bo opierają się na nowoczesnych rozwiązaniach z zakresu technologii. To również świetne miejsce na organizację imprezy – zarówno integracyjnej, jak i dla najbliższych.

Parki laserowe w Polsce

W Polsce mamy coraz bogatszą ofertę parków laserowych: powstają one zarówno jako niezależne instytucje, jak i części większych parków rozrywki. W Krakowie znaleźć można Laserpark, który oprócz laserowego paintballu oferuje również laserowy labirynt. Spiska Kraina, która znajduje się w Niedzicy, oferuje park laserowy w futurystycznym klimacie jako jedną ze swoich licznych atrakcji. W łódzkiej Manufakturze znajdziesz Arenę Laser Games, w której wybrać można trzy scenariusze rozgrywki: solo, w drużynie oraz z limitem dostępnych żyć. Ciekawą propozycją jest także oferta Inwałd Parku, który oferuje podobną rozrywkę pod ziemią, w klimatach średniowiecznych.

Jakie są plusy wyboru parku laserowego jako imprezowej atrakcji?

Park laserowy to świetna forma rozrywki na imprezie. Niesie za sobą wiele plusów, zarówno dla pojedynczych uczestników gry, jak i dla całego towarzystwa:
• jest okazją do zdrowej rywalizacji – zarówno w wariancie solo, jak i drużynowym pozwala sprawdzić samego siebie oraz trenować grę fair play
• jest świetną grą integracyjną – zmusza graczy do interakcji i zapewnia dobrą zabawę zarówno w małym, jak i dużym towarzystwie
• zapewnia niepowtarzalny klimat – parki laserowe mają różne odmiany, jednak wszystkie potrafią zachwycić nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, które wzmacniają wrażenia w rozgrywce, czyniąc ją jeszcze bardziej ekscytującą.

I dlatego park laserowy to doskonałe miejsce na imprezę. Jeśli planujesz organizację eventu, skontaktuj się z naszą agencją: od lat zajmujemy się organizacją wydarzeń i robimy to na najwyższym poziomie. Zapewniamy pełen profesjonalizm i zadbamy o satysfakcję Twoją i Twoich gości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.