Event narciarski w Brennej

Sezon zimowy w pełni, także czas pomyśleć o szalonym i fascynującym evencie z śniegiem w roli głównej. Kompleksowa organizacja takich wydarzeń to nasza specjalność. Przygotujemy wspaniałą i niezapomnianą imprezę integracyjną, która dzięki naszemu specjalnemu scenariuszowi zabierze wszystkich uczestników w zupełnie inny wymiar rozrywki.

Zimowe szaleństwo w Brennej

                Brenna to dość duża wioska, malowniczo położona na Śląsku Cieszyńskim. Swe początki datuje na XV wiek i była typową osadą rolniczą, pasterską i leśniczą. Zmieniło się to wiek później, gdy powstała tutaj huta szkła i w niedługim czasie, także huta żelaza. W dzisiejszych czasach, miejscowość ta, znana jest zupełnie z innej strony. Turystyka rozwinęła się tutaj bardzo mocno – do odwiedzin zachęca stok Starego Gronia oraz Dolina Leśnicy. W zależności od stopnia zaawansowania w jeździe na nartach uczestników eventu, dobierzemy odpowiedni program zabawy integracyjnej. Gdy będziemy mieli do czynienia z osobami średnio i mocno zaawansowanymi, wybór padnie na dwuosobowy wyciąg orczykowy na Starym Groniu. To 631 metrowa, ratrakowana trasa dla fanów mocnych wrażeń. W ciągu dnia zorganizujemy tam zawody grupowe, mające na celu zintegrowanie uczestników wyprawy. Aby dodatkowo uatrakcyjnić event w tym miejscu, wybierzemy się tutaj również po zmroku – szusowanie po sztucznie oświetlonej trasie dostarcza jeszcze większych emocji. Gdy jednak większość osób niewiele będzie miała wcześniej z nartami wspólnego, wybór padnie na Dolinę Leśnicy. Stoki na Świniorce są dużo bardziej spokojne – wyśmienicie nadają się dla początkujących narciarzy. Trasy łączne liczą tutaj półtora kilometra i są obsługiwane przez  trzy wyciągi – dwa talerzykowe i jeden zaczepowy. Nasi animatorzy przeprowadzą krótki instruktaż poruszania się na nartach i przeprowadzą ciekawe zabawy integracyjne, które dostosowane będą do świeżo nabytych umiejętności.

Event w górach z Whatevent

                Jeżeli chcesz, aby zabawa integracyjna była atrakcyjna i przyjemna dla wszystkich – postaw na nasze doświadczenie. Kompleksowo zajmiemy się przygotowaniem integracji, włączając w to przejazd, sam event główny, noclegi i wyżywienie. Gwarantujemy moc niesamowitych wrażeń, a także najlepsze na rynku ceny i rabaty. Nasza integracja wpłynie pozytywnie na zespół i poprawi codzienną atmosferę wraz z relacjami. Jak wiadomo – pozytywnie nastawieni pracownicy to klucz do efektywnej pracy i sukcesu.