JuraPark Krasiejów pomysłem na integrację

Integracja to bardzo ważny element, o którym należy pamiętać mając do czynienia z większą grupą ludzi. Dobre relacje bywają kluczem do sukcesu, a także sposobem na osiąganie jak najlepszych wyników. Nasza agencja eventowa doskonale rozumie to zagadnienie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zorganizować dla was integrację na najwyższym poziomie.

JuraPark Krasiejów przyciąga atrakcjami

Są w Polsce miejsca bardzo mocno nawiązujące do przeszłości i naprawdę odległych czasów, dzięki czemu cieszą się rosnącą popularnością – nie tylko wśród dzieci, ale i w gronie osób dorosłych. Niezaprzeczalnie takim obiektem na mapie kraju jest JuraPark w Krasiejowie niedaleko Opola. Mieści się tutaj przede wszystkim park dinozaurów. Odwzorowane są one w oryginalnej skali co na pewno sprawia ogromne wrażenie. Cała ścieżka edukacyjna ma około półtora kilometra długości, co jeżeli chodzi o ilość eksponatów mówi samo za siebie. Monstrualnych wielkości dinozaury zgromadzone są tutaj w liczbie ponad dwustu, co czyni ten park jednym z największych w Europie. Ciekawostką tego terenu są zabezpieczone, prawdziwe wykopaliska archeologiczne, należące do uniwersytetu Opolskiego. Na terenie parku znajduje się również oceanarium, które gromadzi prehistoryczne wodne stworzenia. Z racji obecności nauki w tym miejscu, do dyspozycji oddane jest również multimedialne centrum, o wiele już wskazującej nazwie – „Tunel Czasu”. Miejsce to pozwala przenieść się w przeszłość, nawet do momentu, w którym Ziemia jeszcze nie istniała. Jadąc kolejką można podziwiać powstawanie całego Układu Słonecznego i pierwszych form życia. Niedawno powstał tutaj również Park Nauki i Ewolucji Człowieka – bardzo ciekawe miejsce, które również przenosi w czasie, nawet o sześćdziesiąt sześć milionów lat wstecz. Stamtąd już tylko krok do odbycia podróży w kosmos. Taki event po prostu nie może się nie udać. Aby dopełnić wrażeń, wybudowano tam także sporych rozmiarów Park Rozrywki.

Organizacja eventu z dinozaurami

Prehistoria to dziedzina bardzo ciekawa dziedzina nauki, ale gdy można niemal jej dotknąć, staje się czymś fantastycznym. Nasza agencja specjalnie dla was zorganizuje event szyty na miarę  – połączymy naukę ze wspaniale spędzonym czasem, dzięki czemu każdy wyjedzie stąd bogatszy o nowe doświadczenia, wspaniały humor, a także odstresowany i odprężony.