Elegancki bal na Zamku Królewskim w Niepołomicach

Poszukujesz zamku na bal, który zachwyci wszystkich Twoich gości? W Polsce zachowało się wiele historycznych budowli, w których można zorganizować różnego rodzaju imprezy. Zapoznaj się jednak z ofertą Zamku Królewskiego w Niepołomicach, który z pewnością rozświetli każdy planowany przez Ciebie event.

Organizacja balu na Zamku w Niepołomicach

 Najważniejszy jest odpowiedni wystrój. Elegancki bal uświetnią klimatyczne oświetlenie i specjalnie przystrojone stoły, przygotowane na kolację. Warto pamiętać o dobrze dobranej muzyce do tańca: najlepiej zaprosić zespół, który wykona ją na żywo. Nie zapominajmy również o wodzireju, który poprowadzi zabawę. Dla upamiętnienia balu można postawić ściankę, na tle której wszyscy goście zrobią sobie pamiątkowe zdjęcia.

 Dlaczego akurat Zamek Królewski w Niepołomicach?

 

  • Urokliwe otoczenie – zamek położony jest w klimatycznej okolicy, w pobliżu parku i niepołomickiego rynku.
  • Pięknie utrzymany budynek – Zamek w Niepołomicach zachwyca swoją bryłą oraz wystrojem, który wciąż zawiera w sobie renesansowego ducha.
  • Powierzchnia zapewniająca miejsce dla wielu gości – w niepołomickim Zamku Królewskim znajdzie się miejsce i na kolację, i do tańca dla wielu zaproszonych par.

 Planujesz organizację balu? Skontaktuj się z nami!

 Nasza agencja od lat zajmuje się organizacją wydarzeń różnego rodzaju – jesteśmy elastyczni dla naszego klienta. Zapewniamy kompleksową obsługę Twojego eventu oraz bardzo bogatą ofertę dekoracji i kostiumów, które, jeśli zajdzie taka potrzeba, wprowadzą uczestników Twojej imprezy w niepowtarzalny klimat. Cenimy sobie profesjonalizm i tego właśnie możesz od nas oczekiwać – agencja Whatevent dopnie dla Ciebie wszystko na ostatni guzik. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej firmy oraz do kontaktu w celu omówienia szczegółów.