JuraPark w Bałtowie pomysłem na imprezę integracyjną

Czy miejsca, które głównie kojarzą nam się z rozrywkami dla dzieci mogą być pomysłem na imprezę integracyjną dla dorosłych? Ależ oczywiście! Dzięki naszej agencji eventowej możecie wybrać się w podróż do przeszłości dosłownie i w przenośni. Z jednej strony udać się w czasy prehistoryczne, a z drugiej, znów poczuć się jak dziecko.

JuraPark w Bałtowie

W województwie Świętokrzyskim, nad rzeką Kamienną leży mała miejscowość o nazwie Bałtów. Nie byłoby w niej nic niezwykłego, gdyby nie położenie wśród skał wapiennych. To właśnie w tych jurajskich skałach odnaleziono ślady dinozaurów. Były to między innymi szczątki i odciski allozaura, kamptozaura, stegozaura i kompsognata. Dzięki temu w 2004 roku otworzono tutaj pierwszy w Polsce park dinozaurów. Ten imponujący obszar na Źródlanej Wyspie to zbiór naturalnej wielkości dinozaurów, nie tylko z tamtejszych terenów, ale także i z całego świata. Ta swego rodzaju wizytówka Gór Świętokrzyskich co roku zaskakuje coraz to nowymi eksponatami. Do zwiedzania udostępnione jest także Muzeum. Na tym ogromnym terenie znajdziemy również wiele dodatkowych atrakcji, mniej lub bardziej związanych z parkiem. Jest to między innymi Zwierzyniec Bałtowski, w którym żyje kilkanaście gatunków zwierząt. Kraina Koni i Park Rozrywki. To miejsce wbrew pozorom warte jest odwiedzin o każdej porze roku. Dla wielbicieli zimowego szaleństwa stworzono Szwajcarię Bałtowską. Narciarze i snowboardziści odnajdą się na stoku narciarskim. Dziecięce, radosne wspomnienia na pewno odżyją podczas odwiedzin w Wiosce Świętego Mikołaja. Nasi animatorzy tak opracują plan wycieczki, aby każdy znalazł w nim coś dla siebie.

Organizacja imprezy

Taka wycieczka, aby pozostała niezapomniana, powinna zostać zorganizowana przez doświadczoną agencję eventową. Nasza firma oferuję tego typu usługi na najwyższym możliwym poziomie, wykorzystując wiedzę i profesjonalizm pasjonatów pracujących w tej dziedzinie. Nasza kreatywność w połączeniu ze świetnym i inspirującym miejscem, jakim na pewno jest JuraPark w Bałtowie, to gwarancja niepowtarzalnych emocji. Dobrze opracowany program imprezy to klucz do długofalowych korzyści wynikających z organizacji imprezy integracyjnej.