Wyjazd integracyjny do Wieliczki

Każde miasto ma swój niepowtarzalny urok. Jak zatem wybrać najlepszy cel podróży, czym kierować się wybierając miejsce na wyjazd integracyjny? Jest kilka ważnych czynników, z których na pierwszy plan wysuwa się liczba atrakcji, które zainteresują Twoją grupę. Wybierając za cel podróży Wieliczkę nie musisz martwić się o ich brak.

Co można robić w Wieliczce?

 Wieliczka kojarzy się przede wszystkim z legendarną kopalnią soli. Jest to zdecydowanie ważny punkt w programie wycieczki po tym mieście, zwłaszcza że oprócz ciekawej oferty dla zwiedzających oferuje również miejsce do organizacji różnego rodzaju imprez. Jednak na kopalni soli Wieliczka się nie kończy: znajdziesz tu o wiele więcej atrakcji dla Twoich gości. Wśród atrakcji turystycznych warto zwrócić uwagę również na Muzeum Żup Krakowskich czy Pałac Przychodzkich. A po zwiedzaniu wszyscy możecie się rozerwać w parku linowym Xtreme Park, w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym Solne Miasto lub na kręglach w Zajeździe Wielickim.

 Dlaczego Wieliczka to dobre miasto na wyjazd integracyjny?

 Wieliczka to dobry cel na integrację z wielu powodów. Oto kilka z nich:

  • bogata oferta turystyczna – miłośnicy zwiedzania na pewno będą usatysfakcjonowani dzięki muzeom i wielickim zabytkom
  • liczne punkty rozrywki dla całej grupy – w Wieliczce znaleźć można wiele miejsc idealnych do integrujących zabaw
  • dobre połączenie z Krakowem – a jeśli ktoś poczuje, że atrakcji wciąż mu mało, w kilkanaście minut może znaleźć się w małopolskiej stolicy, która może zapewnić jeszcze więcej rozrywek.

 Pomożemy Ci zorganizować niezapomnianą integrację!

 Dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. W Firmie Eventowej zrobimy wszystko co w naszej mocy, by zorganizować dla Ciebie i Twoich gości najlepszą imprezę integracyjną. Działamy od wielu lat i jesteśmy w stanie zorganizować każdy wymarzony przez Ciebie event. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i obsługę na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z naszą agencją już dziś!