Jak zintegrować grupę w Starym Sączu?

Jak zintegrować grupę w Starym Sączu?

Zabytki jakie można podziwiać w Małopolsce to nie tylko Kraków. Nasza agencja zabierze waszą firmę w niesamowitą przygodę po szlaku bursztynowym. Atrakcje jakie obejmie scenariusz wyprawy będą ściśle współgrały z zabawą integracyjną jaką specjalnie dla was przygotujemy.

Co ciekawego kryje Stary Sącz?

Historia jego sięga roku 1257, gdy został on podarowany przez Bolesława Wstydliwego, jego żonie – świętej Kindze. Miastem stał się dopiero sto lat później. Sama księżniczka węgierska po śmierci męża zamieszkała tam, tworząc klasztor Klarysek. Kinga znana była na świecie ze swoich zasług. Świętą ogłosił ją papież Jan Paweł II w 1999 roku. Stąd też pięknym miejscem na mapie miasta oprócz istniejącego do dziś klasztoru jest gotycki kościół Trójcy Przenajświętszej. Świątynia ta jest bardzo mocno związana z życiorysem świętej Kingi – znajdziemy tam również jej relikwie z 1470 roku. Ciekawostką są również organy, których jedna część dostępna jest dla świeckich organistów, a druga tylko dla sióstr zakonnych. Klasztorne zbiory biblioteczne kryją najstarszy zabytek polskiej muzyki wielogłosowej – manuskrypt Omnia Beneficia – pochodzący z XIII wieku. Mimo, że Stary Sącz wielokrotnie był niszczony, dzięki dbałości i wytrwałości nadal cieszy swoim pięknem, stając się natchnieniem dla artystów, a także miejscem będącym scenerią dla wielu filmów.

Akcja integracja

Z uwagi na bardzo historyczny i zabytkowy charakter miasta, nasza agencja zorganizuje w nim zwiedzanie w formie zabawy integrującej. Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy i wyposażeni w urządzenie GPS. Po mieście rozstawione będą punkty, w których przygotowane będą specjalne zadania do wykonania, dzięki którym możliwe będzie dotarcie do mety. Oczywiście liczyć się będzie czas – co w doskonały sposób pokaże jak grupa radzi sobie pod jego presją. Gra ta uczy współpracy, pozwala na wyłonienie lidera i sprawdza sztukę dysponowania pojedynczymi zadaniami. Oprócz tego gwarantuje sporą dawkę dobrego humoru i pozytywnego nastawienia. Wybierając wyprawę z naszą agencją otrzymujesz gwarancję najlepszej jakości obsługi w tej branży. Żadna pogoda nie jest dla nas przeszkodą w organizacji tego typu wycieczki, co z pewnością jest dodatkowym atutem, dzięki któremu na pewno nie zajdzie potrzeba odwoływana planów i zmiany terminu.