Podziemny event, czyli Jaskinia w Dziurawej Skale

Każdy myśli czasem o zrobieniu czegoś szalonego, co będzie mógł miło wspominać przez lata. Wchodząc naprzeciw takim oczekiwaniom, nasza agencja proponuje organizację eventu dla pracowników, który w większości zapamiętają na bardzo długo. Będzie to wyprawa, której głównym punktem będzie zejście do Jaskini w Dziurawej Skale.

Położenie Jaskini w Dziurawej Skale

Wycieczka do Jaskini w Dziurawej Skale, to obranie kierunku na przepiękne, polskie góry, a dokładniej do miejscowości Durszyn położonej w Pieninach Spiskich. Dziurawa Skała to wzniesienie o wysokości siedmiuset czterdziestu ośmiu metrów nad poziomem morza. Ma dwa wierzchołki i dwie jaskinie znajdujące się w jego zachodnich stokach. Największą z nich w tym rejonie jest właśnie Jaskinia w Dziurawej Skale. Ma aż siedemdziesiąt metrów długości i siedemnaście i pół metra głębokości. Znajdziemy ją na wysokości siedmiuset dwudziestu metrów, przedzierając się przez las – trzeba będzie uważać, bo łatwo ją pominąć. Kiedyś było to siedlisko nietoperzy, jednak dziś trudno o spotkanie tam tych zwierząt. Jaskinie nie jest oświetlona, także wyprawa tam wymaga wyposażenia w lampki czołowe lub latarki. Pozwoli to na ujrzenie na jej dnie małego jeziorka. Nasz przewodnik opowie o tym regionie i przytoczy ciekawe historie i legendy związane z tym miejscem, które od lat przekazywane są ustnie przez mieszkańców tych terenów.

Integracja na skałach

Odwiedziny Dziurawej Skały będą wspaniałym początkiem integracji jaką przygotowaliśmy. Pieniny Spiskie to idealne miejsce na zorganizowanie aktywnego eventu. Uczestnicy zostaną przez nas podzieleni na grupy i wyposażeni w mapki i GPS. Dzięki temu będą mogli dotrzeć do miejsc,
w których czekać na nich będą zadania sprawnościowe i logiczne, w zamian za które otrzymywać będą elementy układanki. Drużyna, która w krótszym czasie sprosta odnalezieniu wszystkich puzzli, odnajdzie w ten sposób drogę do cennego, ukrytego gdzieś w lesie skarbu. Tak zorganizowany event daje gwarancje wielu niezapomnianych wrażeń, a także pozwoli na zbudowanie dobrej atmosfery wśród osób na nim obecnych. Nasza agencja, swoim profesjonalizmem i doświadczeniem, zapewni najlepszą obsługę, a czas z nami spędzony pozwoli na wykreowanie fantastycznych relacji, które będą miały pozytywne przełożenie na codzienną pracę.