Jezioro Paprocańskie czyli aktywna integracja

Jedną z propozycji eventów, gdzie każdy znajdzie coś szczególnego dla siebie, jest event nad wodą. W natłoku codziennych obowiązków, warto jest znaleźć chwile, aby zregenerować baterie i spojrzeć na znajomych z pracy mniej oficjalnie i z zupełnie innej perspektywy. Jednym z miejsc, które warto wziąć pod uwagę przy organizacji takiego eventu jest Jezioro Paprocańskie.

Atrakcje Jeziora Paprocańskiego

                Wymieniać można tutaj sporo, jednak zanim to nastąpi, warto co nieco na jego temat się dowiedzieć. Jezioro Paprocańskie położone jest w Tychach, praktycznie w centralnej części województwa Śląskiego. To przepięknie zagospodarowany teren, wśród nowopowstałych osiedli domków jednorodzinnych i niskich bloków. Ten rozległy akwen wodny, jest idealnie dostosowany do odpoczynku i rekreacji. Znajduje się tam wiele drewnianych pomostów, niczym molo – wysuniętych w głąb jeziora tuż nad jego taflą. Naszą integrację przeprowadzimy rozpoczynając od zajęć na pięknej, piaszczystej plaży. Tam uczestnicy zostaną podzieleni na grupy i każda z nich otrzyma kartę na punkty wraz z instruktażem przebiegu eventu. Będą to zadania wymagające logicznego myślenia i współpracy, stworzonych w myśl zasad team – buildingu. Oczywiście drużynowe konkurencje nie ominą wizyty w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji „Paprocany”. Znajdziemy tam wspaniały park linowy, położony w pięknej scenerii, dzięki któremu drużyny będą musiały wykazać się sprytem, umiejętnością podziału zadań oraz wzajemną motywacją i wsparciem. Nad całością zabawy będzie czuwało doświadczone oko naszych animatorów. Na zakończenie, grupa która jako pierwsza stawi się na mecie otrzyma fantastyczne nagrody.

Dobrze zorganizowany event to gwarancja sukcesu

                Organizując event firmowy razem z  naszą agencją, możesz mieć pewność, że każdy założony punkt zostanie zrealizowany na najwyższym poziomie. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu, wiemy jak go poprowadzić, aby dla każdego był atrakcyjny i spowodował zawiązanie bardzo pozytywnych relacji między uczestnikami. Będzie to miało bezpośrednio wpływ na ich późniejszą jakość i efektywność pracy – jak wiadomo – zgrany i dobrze współpracujący mały zespół to dla firmy dużo większy zysk, niż wiele osób zupełnie nie potrafiących się ze sobą porozumieć.