Spokojna integracja na polu golfowym w Pszczynie

Relaks to słowo, które w szczególności chodzi po głowie wszystkim tym, którzy chcą odpocząć od codzienności i doładować swoje akumulatory, by znów móc działać na pełnych obrotach. Odpowiedzią na takie wyzwanie jest przygotowana przez naszą agencję integracja w miejscu, które mimo wszystko nadal nie jest w Polsce zbyt popularne. Mowa tutaj o polu golfowym.

Zwykła gra – niezwykłe emocje

                Wyjazd ten, prawdopodobnie dla wielu osób będzie pierwszym w życiu spotkaniem z polem golfowym i pierwszym bliższym spotkaniem z zasadami tej gry. Zabierzemy zatem was w magiczne miejsce, położone praktycznie w samym centrum Pszczyny – wielu może kojarzyć to miasto z pięknego Pałacu Książąt Pszczyńskichoraz unikatowej Zagrody Żubrów, z którymi swoją drogą sąsiaduje pole. Golf Club Pszczyna pozwoli wszystkim poczuć odrobinę luksusu, a wspaniała obsługa i instruktorzy sprawią, że będą to humorystyczne i  niezwykłe przeżycia sportowe. Teren ten został tak zaprojektowany, aby zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy czuli się tutaj komfortowo. Atutami tego miejsca zdecydowanie jest zabawa na świeżym powietrzu połączona z całkiem nową i atrakcyjną formą spędzania czasu wolnego. Przygotujemy tutaj mini turniej golfowy, którego głównym zadaniem będzie budowa pozytywnych relacji w zespole. Wszystko będzie się odbywać tak jak na profesjonalnych zawodach – wszyscy, którym ten sport wydawał się nudny, po wizycie tutaj na pewno zmienią zdanie. Na zakończenie wręczone zostaną pamiątkowe nagrody związane z tym miejscem. Podczas zawodów oczywiście do dyspozycji będzie wyśmienite menu w formie zewnętrznego bufetu. Możliwe jest także zorganizowanie noclegów w pobliżu, dzięki czemu zabawa może trwać jeszcze długie godziny po zmroku.

Czy pole golfowe to dobry pomysł?

                Wydaje się, że to nie dobry, a wręcz idealny pomysł. Golf to niszowa dyscyplina sportu, kojarząca się przede wszystkim z prestiżem i luksusem. Nasza agencja eventowa tak pokieruje scenariuszem golfowej imprezy, że każdy będzie chciał tutaj wrócić, a wspomnienia jakie stąd wyniesie, będą miłą pamiątką na długie lata. Firma Eventowa to profesjonalna firma z długoletnim doświadczeniem, dlatego naszym głównym celem będzie jednak odpowiednia integracja, której pozytywne efekty przełożą się na codzienną pracę i atmosferę w przedsiębiorstwie.