Żarki integrują z pasją czyli pomysł na imprezę integracyjną

Zwiedzanie, podróże, sporty mniej lub bardziej bezpieczne, imprezy i tańce do białego rana – takie rozrywki zwykle każdemu przychodzą na myśl, gdy zostaje zapytany o spotkania integracyjne. Istnieją jednak również takie formy aktywności, które nie dość, że spełniają swoją budującą rolę w stu procentach, to dodatkowo gwarantują naprawdę świetną zabawę, zupełnie niezależnie od wieku uczestników. Właśnie na tak oryginalne pomysły stawia nasza agencja eventowa. Specjalnie dla waszej firmy, zorganizujemy niezapomniany i pasjonujący dzień integracyjny.

EtnoJura w Żarkach

Żarki to malutka miejscowość w powiecie myszkowskim, w województwie Śląskim. Dlaczego więc warto tam zawitać? Powodów jest kilka. Oczywiście są wśród nich wspaniałe krajobrazy jurajskie po ruiny kościoła pod wezwaniem świętego Stanisława, które są celowo utrzymywane w stanie trwałej ruiny. Miejscem, w którym nasza agencja zaplanuje pierwszy punkt i pierwsze zadania dla grupy będzie EtnoJura – pracownia twórcza umieszczona w Starym Młynie. To świetne miejsce pozwalające przenieść się w czasy, w których rzemiosło było na porządku dziennym w każdym domu. Będzie można tutaj spróbować swoich sił w tworzeniu różnego rodzaju ozdób, używając do tego celu wikliny, siana, drewna, farb, czy bibuły. Jeżeli event będzie odbywał się w okolicy świąt – prace będą nakierowane na typowe dla danego okresu, charakterystyczne elementy. Latem zajęcia odbywają się także na zewnątrz, przy ognisku, tworząc niesamowity klimat. Stamtąd już o krok do…

…Manufaktury Słodyczy Hokus Pokuss

Coś, co ucieszy każdego łasucha. Nie ma nic lepszego na osłodę życia niż słodycze, a jeszcze lepiej smakują te samodzielnie wykonane. Grupa będzie miała okazje poznać tajniki wytwórstwa słodyczy, a także właśnie spróbować ich samodzielnego wykonania. Łączyć będzie można oryginalne smaki i kolory, co wbrew pozorom nie jest frajdą jedynie dla dzieci. Takie słodkie zajęcia pozwalają na rozładowanie każdej atmosfery i podniesienie poziomu endorfin. Do tego pyszna kawa i robi się nam całkiem sympatycznie spędzony czas.

Kilka kroków do Restauracji Przystań Leśniów

Słodkości i kawa to tylko mały wstęp do kulinarnych atrakcji. Jest taka jedna specjalność regionu, która nie może zostać pominięta. Mowa o jurajskich Pieczonkach. To nic innego jak duszone w żeliwnym garnku na ognisku ziemniaki, wymieszane z wędzonym boczkiem, kiełbaską, cebulką marchewką i burakami. Dobrze doprawione są istną ucztą dla podniebienia. Takim pysznym akcentem zakończy się jurajska przygoda.