Andrzejowy event firmowy w Kazimierzu Dolnym

Andrzejki to jedna z niewielu okazji w roku, kiedy nawet dorośli mogą poczuć się na nowo jak dzieci, uczestnicząc w wieczorze pełnym zabaw, wróżb i kultywowaniu pewnych tradycji. Zajmując się sferą team buildingu niezwykle finezyjnie można połączyć to charakterystyczne święto z pomysłem na tematyczny event firmowy. Czy na jeden wieczór można zrzucić maskę powagi i racjonalności na rzecz dziecięcej radości płynącej ze wspólnie przeżywanej zabawy? Każdy ekspert od kształtowania dobrych relacji między pracownikami w firmie, jak bardzo tego typu spotkania są w stanie wzmocnić siłę zespołu, stworzyć tak zwany „team spirit”. Czy chcesz też się na to zdecydować, wykorzystując do tak świetny pretekst, jakim jest święto andrzejkowe? Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy – oferujemy garść inspiracji i profesjonalizm poparty latami doświadczenia. Naszą propozycję stanowi niecodzienna forma spędzenia tego dnia w…Kazimierzu Dolnym.

Wróżby i co dalej, czyli co można zaproponować uczestnikom wydarzenia? Kazimierz Dolny jako malownicza atrakcja wyjazdu

Magię wieczoru andrzejkowego, również na polu spotkania integracyjnego w firmie powinny stworzyć przede wszystkim odpowiednie dekoracje i muzyka – to one w pierwszej kolejności wpływają na nasz odbiór charakteru spotkania, a także potrafią pozwolić na utożsamienie się z klimatem danej imprezy. Co możesz przygotować, aby uświetnić wieczór tematyczny zorganizowany dla pracowników i ich gości? Aby zbudować odpowiedni rodzaj napięcia, a jednocześnie uatrakcyjnić wieczór, proponujemy nocne zwiedzanie Kazimierza Dolnego w połączeniu z wieczorem wróżb. Co sprawi, że będzie on jeszcze długo później wspominany? Spójrz na skonstruowaną przez nas listę pomysłów:

  • Przygotowanie odpowiedniej aranżacji wnętrza, w którym ma odbywać się firmowy wieczór okolicznościowy – gra światłem, reflektory rzucające cienie, nastrojowa muzyka dobiegająca z bliżej nieokreślonego źródła (propozycja lokalizacji : Wąwóz Korzeniowy wraz ze spacerem z pochodniami),
  • Poczęstunek podawany przez przebranych za wróżki i wróżbitów asystentów na kazimierzowskim Rynku,
  • Konkurs wróżb w różnym stylu: ciasteczka, przepowiednie ukryte w balonach, które trzeba przebić specjalnymi procami,
  • Kącik wróżb „męskich” i „damskich”, związany z poradami sercowymi,
  • Konkurencje taneczno-rozrywkowe, zawarte w losowaniu określonych zadań przydzielonych dla poszczególnych grup z zespołu, odbywające się po częsci oficjalnej w jednej z reprezentacyjnych sal konferencyjnych w Kazimierzu

Jak widać, takich inspiracji może być bardzo dużo – tak naprawdę ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia! Po zapoznaniu się z naszymi koncepcjami, niezwłocznie skontaktuj się z naszą załogą – razem możemy stworzyć niezapomniane wydarzenie.