Event firmowy szlakiem turystycznym Witkacego w Zakopanem

Zakopane, określana często mianem zimowej i letniej stolicy Polski, przyciąga rzesze turystów nie tylko z całego kraju, ale również z zagranicy. Duża popularność tego kurortu znajduje swoje źródło w komercjalizacji kultury góralskiej oraz szlaków turystycznych w tej części Tatr. Kto bowiem nie słyszał o niekończącej się kolejce na Giewont czy Kasprowy Wierch? Naszą propozycją na zorganizowanie eventu firmowego w tej części Polski nie jest jednak klasycznie turystycznie schemat – pragniemy przygotować dla Ciebie i Twojego zespołu wyprawę szlakiem Stanisława Ignacego Witkiewicza, czyli po prostu Witkacego – pisarza, malarza, dramaturga i filozofa związanego z Zakopanem. Jest to doskonała oferta nie tylko dla wszystkich sympatyków jego twórczości, ale również dla tych, którzy chcą się do Witkacego przekonać lub dopiero zanurzyć w jego artystycznym świecie. Sugerowane przez nas aktywności obecne w harmonogramie wyjazdu to wyłącznie inspiracje, mogące rzecz jasna ulec modyfikacji wedle Twojej wizji bądź preferencji grupy.

Witkacy – kultowy symbol Zakopanego

Choć urodzony w Warszawie, Stanisław Ignacy Witkiewicz w Zakopanem bywał już od najmłodszych lat dzieciństwa. Osiedliła się tu część jego rodziny, a on sam spędził około osiemnastu lat życia. W stolicy Tatr debiutował jako malarz, kształcił się również pod kierunkiem pedagogów w rozmaitych dziedzinach, a także był uczestnikiem pierwszych skandali. Zakopane przesiąkło atmosferą artystycznego kultu Witkacego, stając się mu jednocześnie domem i więzieniem na swój sposób. W naszej wędrówce śladami Witkacego proponujemy Twojej firmowego drużynie:

  • trasę szlakiem architektury w stylu zakopiańskim – projekty Witkacego,
  • wizyta w Teatrze im. Stanisława Ignacego Witkiewicza,
  • odwiedziny w Muzeum Tatrzańskim,
  • wycieczka z przewodnikiem po miejscach żyjących obecnością Witkacego – śladów jego dawnej działalności i twórczości,
  • wyprawa w góry ulubionymi szlakami zakopiańskiego spadkobiercy modernizmu

Jeżeli interesuje Cię taka forma zorganizowanego eventu firmowego w Zakopanem, nie zwlekaj, tylko skontaktuj się jak najszybciej z nami! Czekamy na Twoje instrukcje i wskazówki, aby móc udoskonalić nasza koncepcję – razem stworzymy dzieło o niebagatelnej wartości!