Zamek w Korzkwi pomysłem na integrację

Zintegrowany i spójnie działający zespół pracowników to prawdziwy skarb dla pracodawcy. Wiąże się to dużo mniejszą fluktuacją załogi, a także sprzyja rozwojowi lojalności wobec firmy. Korzystna atmosfera przyczynia się do zmniejszenia poziomu stresu, jak również zwiększa wydajność. Biznes dzisiejszych czasów bardzo dużą uwagę zwraca właśnie na relacje międzyludzkie – mimo wszechobecnej cyfryzacji i automatyzacji, człowiek nadal spełnia i będzie spełniać kluczową rolę w rozwoju i działalności przedsiębiorstw. Nasza agencja eventowa doskonale rozumie tą sytuację, co pozwala nam na tworzenie imprez integracyjnych pozwalających z jednej strony na całkowite oderwanie się od codzienności, a z drugiej, mających ogromny wpływ na późniejsze funkcjonowanie firmy.

Nasza sprawdzona propozycja – zamek w Korzkwi

Jura Krakowsko – Częstochowska to niepowtarzalne i przyciągające miejsce. Oprócz znanych w świecie obiektów, znajdziemy tam kilkadziesiąt dużo mniejszych budowli, które dzięki mniejszemu oblężeniu turystów, idealnie wpisują się w idee integracji. Jednym z takich miejsc jest zamek, w małej wiosce Korzkiew. Warownia ta, pamiętająca czasy Kazimierza Wielkiego, powstała w XIV wieku. Jest także pierwszą, od strony południowej, atrakcją zaliczaną do Szlaku Orlich Gniazd. Wzniesiona na zalesionym wzgórzu średniowieczna budowla, po wielu latach zapomnienia, doczekała się kompleksowej renowacji. Aktualnie mieści się tam wyborna restauracja oraz hotel, co sprawia, że event tutaj może trwać nawet kilka dni. Zamkowa atmosfera idealnie nadaje się do zorganizowania iście rycerskich konkurencji integracyjnych dla uczestników eventu. Nasi animatorzy, tak poprowadzą scenariusz tego wydarzenia, że każdy będzie miał wrażenie, jakby przeniósł się kilkaset lat wstecz. Całość, okraszona doskonałą zabawą i inspirującą dawką emocji pozwoli na uznanie imprezy przez wszystkich uczestników jako niezwykle atrakcyjną i niecodzienną integrację. Zwiedzanie z przewodnikiem to bliższe poznanie historii tego zamku, a wejście na wieżę widokową ukaże wspaniały krajobraz Korzkiewskiego Parku Kulturowego. Impreza oczywiście wiąże się z całonocną, rycerską biesiadą wraz z jadłem nawiązującym do tamtejszych czasów.

Impreza – temat – zamek

Organizując imprezę na zamku, warto całokształt połączyć z odległymi czasami jego powstania. Dzięki temu serwujemy uczestnikom prawdziwą podróż do przeszłości, ciekawą lekcję historii Polski oraz okazję do zapoznania się z życiem jakie prowadzono w tamtej epoce. Nasza agencja ma sprawdzone sposoby na to, aby integracja przebiegała właśnie w takim charakterze, a jej efekty były widoczne przez długi czas. Gwarantujemy, że wybierając nasze usługi nikt nie wróci z wyprawy rozczarowany.