Firmowe popołudnie w Ogrodach Modelowych Dankowice

By admin | Agencja Eventowa Śląsk | 0 Comments

Dla integracji firmowej pracowników, bardzo często wystarczy krótka wycieczka. Nie zawsze musi to być ogromny event, pochłaniający dużą ilość nakładów finansowych. Organizowanie nawet krótkich spotkań może być jednak pracochłonne. Aby oszczędzić czas i pieniądze warto zdecydować się na usługi naszej agencji eventowej. Nie dość, że wszystko zrobimy za ciebie, to dodatkowo zaoszczędzimy twoje pieniądze negocjując fantastyczne rabaty.

Firmowe popołudnie w Dankowicach

Warto zacząć od historii i położenia Dankowic. Najstarsze znane fakty dotyczące tej wsi pochodzą z 1326 roku – tak więc mamy do czynienia z bardzo zabytkową, można rzec – średniowieczną – miejscowością. Niegdyś należała do księstwa Oświęcimskiego. Oprócz atrakcji stricte architektonicznych, jest tam jedno miejsce, szczególnie zasługujące na uwagę. Mowa o Ogrodach do Zwiedzania czyli tak zwanych Ogrodach Modelowych. Skąd pomysł na event w takim miejscu? Otóż kontakt z przyrodą przepełniony ciekawą kolorystyką działa kojąco na nerwy i stres. Obecność naszych animatorów sprawi, że nie będzie to zwykły spacer, a pełne zabawy i humoru wyzwanie. Dziewiętnaście tematycznych ogrodów  na czele z Owocowym, gdzie można jest owoce prosto z drzew i krzewów, piękny Azaliowy czy też Romantyczny będą potrafił zawrócić w głowie nawet sceptykom ogrodnictwa. W Ogrodzie Słonecznikowym stworzono oryginalny labirynt, co z pewnością będzie dodatkową atrakcją. Istnieje tam także miejsce zwane Ścieżką Bosych Stóp, co jeszcze bardziej wyzwoli i zintegruje z przyrodą. Oprócz zwiedzania, przewidziany jest także wspólny piknik z prawdziwego zdarzenia, na kocach, z dużymi, przepełnionymi pysznościami koszami.

Skąd pomysł na firmowe popołudnie?

Można by rzec, że pomysł zrodził się z zapotrzebowania na szybką ale spokojną integrację. Bardzo często w ferworze codzienności brakuje czasu na możliwość wyrwania się na dużej niż kilka godzin, co wiąże się z wstrzymaniem pracy. Nie każdy zakład może sobie na to pozwolić. Dużo łatwiej wygospodarować kilka godzin, które również będą miały niesamowicie pozytywny wpływ na relacje między pracownikami. Nasi animatorzy już zadbają o to, aby ten krótki czas był bardzo owocny, a jego efekty były widoczne w codziennej pracy w długim terminie, zwracając szczególną uwagę na jej jakość i efektywność.