Udany event w Siemianowicach Śląskich

Ciekawą alternatywą dla organizacji imprezy integracyjnej jest forma tak zwanego clubbingu. Pozwala ona na wieczorne i całonocne toczenie się eventu po całym mieście, włączając w to świetną zabawę i doskonałą muzykę. Nasza agencja eventowa tak dobierze program imprezy, aby każdy powrócił z niej naprawdę odstresowany i w najlepszym możliwym nastroju. Taka forma spędzenia czasu ze współpracownikami to doskonała okazja do poznania się od mniej formalnej strony.

Clubbing w Siemianowicach Śląskich

Warto na wstępie wytłumaczyć dokładniej idee clubbingu – to nie tylko taneczne pląsy na parkiecie, dla wielu osób to także sposób na życie, styl ubierania i swego rodzaju sposób myślenia. To wędrówka od klubu do klubu często trwająca cały weekend. Idea cubbingu powstała w Londynie, który nadal zdaje się być potentatem w tej dziedzinie. Na potrzeby integracji, nasza agencja opracowała scenariusz clubbingu w Siemianowicach Śląskich, nieco modyfikując znaczenie tego słowa. Aby włączyć w zabawę elementy team – buildingu, uczestników eventu podzielimy na kilkuosobowe grupy, które wyposażone w mapę, będą musiały zmierzyć się z kilkunastoma zadaniami, będącymi kluczem do rozwiązania zagadki i złamania szyfru do sejfu. To bardzo ważny element, gdyż w sejfach będą umieszczone rekwizyty i kostiumy specjalnie przygotowane na wieczorny podbój parkietu. Impreza bowiem przeniesie się do magicznego miejsca jakim jest siemianowicki Club80. To miejsce, które porwie każdego w szalone lata osiemdziesiąte i dziewięćdziesiąte – stroje, które uda się odnaleźć wcześniej, będą idealnie wpasowywać się w klubowy look tamtych czasów. Nasi animatorzy zadbają, aby impreza toczyła się w mocno integracyjnym charakterze, a każdy powrócił z tego eventu z uśmiechem na twarzy.

Całonocna impreza z współpracownikami – czy warto?

Noc zmienia ludzi, tak jak i opuszczenie murów biurowca. To jacy jesteśmy naprawdę często jest zupełnie odmienne od tego jacy musimy być w miejscu pracy. Takie eventy dają wspaniałą okazję to poznania się od innej strony. Dzięki temu można zażegnać wiele niepotrzebnych konfliktów wynikających z nieporozumień, a także zaopatrzyć wszystkich w zregenerowane baterie, niezbędne do zbudowania fantastycznej atmosfery w pracy. Nasza agencja zadba o to, aby stroje i atmosfera były istnym powrotem do przeszłości, a klubowe szaleństwa miały jak najniższą cenę.