Mysłowicka integracja z Whatevent

To, że imprezę integracyjną można urządzić wszędzie nasza agencja potrafi udowodnić najlepiej. Decydując się na współpracę z nami, musisz mieć na uwadze fakt, że nasza kreatywność i pomysłowość nie zna granic. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej szalonym ideom, dzięki czemu eventy z nami to czysta przyjemność. Jednym z bardziej przyjemnych eventów jaki przygotowaliśmy jest wyprawa do Mysłowic. Będzie to podróż pełna wrażeń i ciekawych zwrotów akcji.

Event w Mysłowicach może być ciekawy

Zwiedzając Mysłowice trzeba mieć na uwadze fakt, że mimo iż to miasto zupełnie tak nie wygląda, jego korzenie sięgają XIV wieku. Właśnie wtedy powstał tam Rynek, a prawa miejskie nadane mu zostały już w 1360 roku. Położone jest w samym centrum województwa Śląskiego i należy do jednego z większych w tym regionie. W Mysłowicach mieści się wiele ciekawych miejsc, jednak dla celów integracyjnych skupimy się na dwóch. Nasi animatorzy i przewodnicy przeprowadzą grupę przez dwa światy: świat ognia i świat wody. Pierwszym miejscem, które zostanie odwiedzone będzie utworzone w 1975 roku, Centralne Muzeum Pożarnictwa. Eksponaty jakie tam znajdziemy to przede wszystkim zabytkowe wozy strażackie, sikawka konna z 1717 roku, czy też mundury strażackie
z różnych zakątków świata. Aby ochłodzić jednak trochę atmosferę, integracja przeniesie się na kąpielisko „Hubertus”. Ten Ośrodek Rekreacyjny  to kompleks zbiorników wodnych, z fantastycznie zmodernizowaną infrastrukturą. Całkiem niedawno powstała tam „Magiczna Plaża”, która swym wyglądem (słomiane parasolki, scena) przypomina scenerię niczym z Karaibów. To miejsce fantastycznie nadaję się do rozegrania słonecznych zawodów, mających na celu budowanie współpracy między uczestnikami imprezy oraz pozytywnych relacji w kontaktach między nimi.

Kiedy warto zorganizować taki event?

Event wodnoogniowy to świetne rozwiązanie na słoneczne i ciepłe dni miesięcy wakacyjnych. Zwiedzanie poszerza horyzonty, a późniejsza zabawa pozwala na pozbycie się stresu i odprężenie
w doskonałym humorze. Nasi animatorzy zadbają o dobre nastroje i ciekawy przebieg integracji, tak, aby każdy znalazł tu coś dla siebie i wyniósł z tego czasu spędzonego z nami jak najwięcej pozytywnych wrażeń.