Pomysły na imprezę tematyczną w Kielcach

Kielce słyną nie tylko z bogatej kultury i tradycji, ale również z naprawdę ogromu miejsc, które są warte obejrzenia. Przechodząc do tematu, jakim jest impreza o określonym planie i myśli przewodniej, warto postawić na coś, co jednoznacznie kojarzy się z tym miejsce. Co to może być? Jakie pomysły są mile widziane na imprezę tematyczną w Kielcach? Sprawdźmy to!

Impreza w stylu szalonych lat 70’

O tak, to oczywiście zdumiewające pomysły na stroje, które możemy pożyczyć od naszych babć lub z wypożyczalni. Nie tylko wyróżnia je ekstrawagancja i pomysłowość, ale również pazur. Możemy założyć peruki przypominajcie fryzury z tamtych czasów albo jeansy z „pewexu”. Idealny pomysł na imprezę tematyczną, który przypadnie do gustu uczestnikom i na pewno przysporzy im wiele zabawy.

Impreza w stylu wiejskim

Może być zabawna i przede wszystkim wciągająca. Zawsze można zorganizować na niej jakieś konkursy związane z tematem, na przykład na najlepszy strój. Podczas jej trwania wato zaplanować zawody, zabawy i gry, które będą miały ścisły związek z tematem przewodnim imprezy.

Impreza w stylu Hollywood

Gwiazdy, czerwone dywany, piękne stroje, ekstrawaganckie pomysły na zabawy i konkursy Do tego można zamienić się w najbardziej rozchwytywanych, znanych lubianych aktorów, wcielić w ich rolę lub odegrać sceny z Hollywoodzkiego filmu nagrodzonego Oscarami. Wszystkie chwyty dozwolone. Liczy się nasza pomysłowość!

Manekin challenge

To dosyć ciekawa zabawa, która polega na zastyganiu w miejscu, gdy przestaje grać muzyka. Oczywiście nie może na niej polegać cała impreza, ale fajnie ją wpleść w tematykę wydarzenia. Jaką? Zorganizowanie eventu o myśli przewodniej, na przykład tańca kubańskiego lub ogólnie skupionej na wykonywaniu różnych choreograficznych kombinacji tanecznych w czasie, gdy płynie muzyka. Później po zatrzymaniu utworu zostajemy w pozycji i nie możemy się ruszyć, by nie przegrać.

Jak widać pomysłów na imprezę tematyczną w Kielcach jest cała masa. Wystarczy tylko je odpowiednio dobrać i poukładać w taki sposób, by wszyscy goście byli zadowoleni.