Co można zwiedzać w woj. świętokrzyskim podczas wypadu firmowego?

Zastanawiasz się nad miejscami, które warte są obejrzenia i zwiedzenia podczas wypadu firmowego? Zaplanowałeś go w województwie świętokrzyskim? Świetnie, dzisiaj przychodzimy z pomocą i pokażemy Ci, co naprawdę warto zobaczyć. Zaczynajmy!

Jaskinia Raj

Usytuowana w Chęcinach, co roku odwiedzana przez tysiące turystów. Nasi pracownicy z miłą chęcią wybiorą się tam, w poszukiwaniu śladów po naszych przodkach oraz w celu sprawdzenia swojej wiedzy historycznej i geograficznej. Dzięki przewodnikowi możemy zobaczyć na własne oczy, jak kształtowała się przez miliony lat i posłuchać o wielu ciekawostkach, o których być może nie mieliśmy pojęcia.

Muzeum Wsi Kieleckiej

Kolejna propozycja do zwiedzania, która nie tylko uczy, ale również momentami zaskakuje. Wchodząc na teren muzeum, mamy szanse poznać kulturę, tradycje i codzienne życie naszych przodków z XVIII i XX wieku i tym samym bliżej przyjrzeć się historii. Na własne oczy zobaczymy domy z tamtych lat, które można zwiedzać od środka, pracownie rzemieślnicze i wiele innych, zaskakujących rzeczy.

Sabat Krajno – park rozrywki i miniatur

Dla zaznania odrobiny rozrywki i dobrej zabawy przyda się odwiedzenia tego miejsca. Co możemy tutaj zobaczyć? W Sabat Krajno skorzystamy z lunaparku, parku linowego oraz kina 6D. To nie tylko miejsce dla dzieci. Dorośli na pewno znajdą tutaj coś dla siebie. Nasza kadra świetnie się rozerwie i będzie wspominała ten czas przez długi okres z uśmiechem na twarzy.

Co jeszcze może spodobać się naszej kadrze?

Jeżeli zmęczy nas już zwiedzanie i zabawa, warto zadbać o odrobinę regeneracji i odpoczynku. Nic tak nie zrelaksuje naszych pracowników jak basen w Solec Zdój. Co czyni je go obleganymi i wyjątkowymi? Przede wszystkim zaznamy tutaj prawdziwego odprężenia oraz ukojenia nerwów i stresu. Wszyscy się zregenerują, odpoczną i wrócą do pracy z naładowanymi bateriami.

Takie wyjazdy warto organizować w weekendy, by więcej zobaczyć, lepiej się poznać i odpocząć.