Integracja ścieżką przyrodniczo-dydaktyczna „Przez Skalne Miasto Podzamcza”

Integracja pracownicza powinna być przede wszystkim ciekawa i zabawna. Potrzebne jest do spełnienia tego założenia odpowiednie miejsce jak i ludzie. Nasza agencja eventowa posiada wiele lat doświadczenia niezbędnego w organizacji tego typu imprez. Dzięki temu masz pewność, że nasze propozycje są przemyślane, a ich realizacja przepłynie we wspaniałej atmosferze, wykreowanej dzięki naszym profesjonalnym animatorom. Jednym ze sposobów na integrację będzie na pewno podążanie ścieżką przyrodniczo – dydaktyczną w Podzamczu.

Droga „Przez Skalne Miasto Podzamcza”

Zacząć należy od malowniczego położenia tej miejscowości. Przyjęło się, że zamek tam zbudowany wziął swoją nazwę od sąsiedniej miejscowości – Ogrodzieńca. To właśnie za jego murami, na Górze Janowskiego, znajdziemy ścieżkę przyrodniczo-dydaktyczną „Przez Skalne Miasto Podzamcza”. To piękny i niepowtarzalny labirynt skalny, stworzony przez tutejsze wapienne ostańce. Miejsce to wspaniale nadaje się na zorganizowanie wypadu integracyjnego skierowanego głównie na tematykę team – buildingu. Etapy podążania ścieżką, będą punktami na mapie skarbów, jaka zostanie wręczona każdej z grup, wyłonionych poprzez losowanie. Dzięki temu wykreowana zostanie szansa na spędzenie czasu z osobami, z którymi być może na co dzień ma się nie wiele kontaktu, bądź tylko telefoniczny lub mailowy. Skałki położone są na terenie, który w 2009 roku został zrewitalizowany i uporządkowany. Wyznaczono setki dróg wspinaczkowych, zarówno dla amatorów jak i zaawansowanych pasjonatów wspinaczki. Dzięki temu nasi instruktorzy przygotują dla uczestników eventu zadania związane ze wspinaczką skałkową, przechodzeniem po linach czy zjazdami na tyrolce. Wszystkie te aktywności będą odpowiednio zabezpieczone, dzięki czemu wykonanie ich nie będzie stanowiło żadnego problemu nawet dla osób, które pierwszy raz będą miały do czynienia z takim sportem.

Korzyści wynikające z team – buildingu

Podczas eventu integracyjnego w „Skalnym Mieście”, nasi animatorzy będą dokładać wszelkich starań, aby pozostał on z korzyścią dla wszystkich jego uczestników. Zostaną tu wykorzystane takie elementy samodoskonalenia jak pokonywanie własnych lęków, wychodzenie poza swoją strefę komfortu, a także pracę indywidualną na rzecz całej drużyny. Wzbudzanie takich zachowań może mieć bardzo pozytywne przełożenie na codzienną pracę i poprawę efektywności wyników, co zdecydowanie jest ogromnym atutem organizowania tego typu wypraw.