Impreza w góralskim stylu w Zakopanem

Impreza w góralskim stylu w Zakopanem

Góralska impreza – Zakopane

Miejscowość, której za bardzo nikomu nie trzeba przedstawiać – każdy doskonale wie, gdzie leży Zakopane. To stolica Polskich Gór, które co roku odwiedza miliony turystów, nie tylko z kraju, ale i z zagranicy. W ostatnich latach dużą popularność zawdzięcza również zawodom Pucharu Świata w skokach narciarskich. Czy to dobre miejsce na organizację góralskiej imprezy? Wydaje się, że najlepsze.

Czy to lato, czy to zima

Moc atrakcji i możliwości jakie otwiera przed wszystkimi Zakopane sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację imprezy o każdej porze roku. Decydując się na pomoc agencji eventowej, dajemy sobie komfort i pewność, że nic ciekawego nas nie ominie. To co koniecznie trzeba zobaczyć będąc już na miejscu to oczywiście słynne Krupówki. To serce Zakopanego, ulica, która żyje 24 godziny na dobę przez cały rok. Jest to też wspaniała, piesza trasa wypadowa, z jednej strony na Gubałówkę, a z drugiej na Kasprowy Wierch. Nieopodal Krupówek stoi dom postawiony do góry nogami, co wydaje się być nie lada atrakcją. Będąc w tym mieście nie można zapomnieć o Wielkiej Krokwi. Obowiązkowym punktem jest również wycieczka na Morskie Oko. Dla większych emocji można również podążyć Doliną Pięciu Stawów – to już jednak kursy wymagające osobnego dnia na ich pokonanie. Plan oczywiście może być zupełnie inny, gdyś atrakcji tu pod dostatkiem. Wszystko zależy od potrzeb i preferencji, a także konsultacji z agencją, która wybierze najlepszy scenariusz. Profesjonalnie skonstruowany, wycieczkowy dzień na pewno pozostawi w pamięci wiele niezapomnianych wrażeń i tylko zachęci do wieczornej imprezy.

Impreza w góralskim stylu

„Galop, bez końca galop” jak to śpiewa zespół Zakopower, który dzięki naszej Firmie Eventowej może wystąpić na wieczornej imprezie. Tutaj dopiero zacznie się dziać – góralskie specjały kulinarne, stroje rodem z Janosika przy doskonałej muzyce pozwolą na szaleństwo do białego rana. Animatorzy zadbają dodatkowo o wspaniałą atmosferę, oczywiście w nawiązaniu do folkloru i kultury góralskiej. Tak zorganizowana wycieczka pozwoli się odstresować i zrelaksować, a także nabrać duże ilości świetnego humoru i radości, które koniecznie trzeba będzie przenieść do życia codziennego. Jest jeszcze jedna najważniejsza rzecz – wspólna impreza scala grupę i pozwala na wspaniałą integrację.