Eurotrip – impreza tematyczna
Eurotrip – impreza tematyczna

By admin | Agencja Eventowa Dolnośląskie, Agencja eventowa Kujawsko-Pomorskie, Agencja Eventowa Łódzkie, Agencja eventowa Lubelskie, Agencja eventowa Lubuskie, Agencja Eventowa Małopolskie, Agencja Eventowa Mazowieckie, Agencja eventowa Opolskie, Agencja Eventowa Podkarpackie, Agencja Eventowa Pomorskie, Agencja Eventowa Śląsk, Agencja eventowa Świętokrzyskie, Agencja Eventowa Warmińsko-Mazurskie, Agencja Eventowa Wielkopolskie, Agencja Eventowa Zachodniopomorskie, Organizacja imprez | 0 Comments

Planując firmową imprezę stajesz przed wyborem jej przebiegu i atrakcji. Często bardzo ciężko zdecydować się na jeden konkretny temat. Fajnym rozwiązaniem w takim przypadku jest połączenie kilku styli, co zapewni różnorodność i możliwość wyboru spośród różnych urozmaiceń tego wydarzenia.

Eurotrip czyli podróż po Europie

Czyż to nie doskonały pomysł, będąc w jednym miejscu zwiedzić za jednym razem ogromną część Europy? Dzięki imprezie w stylu Eurotrip mamy to wszystko na wyciągnięcie ręki. Aby zabawa była jeszcze bardziej wizualnie atrakcyjna, już przed przyjazdem na imprezę, możemy podzielić uczestników na grupy i zaproponować ubiór zgodny z ubiorem kojarzącym się z jednym z krajów jakie podczas wieczornej wycieczki będzie można „zwiedzić”. Jeżeli jednak nie chcemy zdradzać nikomu tego jak będzie wyglądała impreza, zadbanie o takie detale zostawmy animatorom, którzy będą mieli w zanadrzu być może przebrania, a może rekwizyty kojarzące się z tematem spotkania.

Atrakcje i konkursy

Zależnie od wybranych krajów, będą przypominać i bezpośrednio wiązać się z tym, co z danym państwem się kojarzy. Z Hiszpanią na przykład kojarzy się corrida i byki. Tutaj bardzo sportowo możemy wykorzystać przejażdżki na mechanicznym byku rodeo. Konkurencja nie dość, że wprawi wszystkich w wyśmienity humor, to dodatkowo sprawdzi kondycję fizyczną uczestników – ujeżdżanie byka (nawet sztucznego) jest bowiem bardzo wyczerpujące. Niemcy to Oktoberfest, czyli nie może zabraknąć w beczkach złocistego trunku, a także motoryzacja – wyścigi na specjalnych maszynach? Czemu nie! Sprawdzimy kto jest w firmie prawdziwym mistrzem kierownicy. We Włoszech przepyszne jedzenie – pizza i makarony, a przy tym może i szybkie wyzwanie kulinarne? Francja i Paryż to nie tylko miejsce dla zakochanych, to również światowa stolica mody – konkurs projektowania z „byle czego” z warunkiem utrzymania się kreacji na modelu w czasie pokazu mody, może dostarczyć niepohamowanych wybuchów radości i z pewnością wiele dobrej zabawy. Holandia – kraj tulipanów i rowerów. Świetne do dekoracji, a także do konkurencji – albo czysto fizycznej czyli kto więcej kilometrów zrobi w określonym czasie lub szybciej przejedzie dany odcinek. Jeżeli nie chcemy aż tak „męczyć” uczestników imprezy, możemy zorganizować finezyjne i kreatywne malowanie rowerów. To tylko kilka krajów, a tak wiele pomysłów. Animatorzy na pewno przygotują niezapomniane atrakcje na tak bardzo europejską wycieczkę.

Organizacja imprezy w stylu Eurotrip

Mimo, że takie wydarzenie łączy w sobie bardzo wiele styli i ich różnorodność może przytłaczać, jednakże profesjonalna agencja eventowa poradzi sobie z takim wyzwaniem bez większego problemu. Warto powierzyć w jej ręce organizację takiej imprezy, dzięki czemu choć w części będzie mogła ona być niespodzianką dla wszystkich zgromadzonych osób.