Kopalnia soli w Wieliczce jako miejsce do organizacji eventu

Kopalnia soli w Wieliczce jako miejsce do organizacji eventu

Kopalnia soli w Wieliczce jako miejsce do organizacji eventu

Wielicka kopalnia soli znajdująca się w województwie małopolskim to kultowe miejsce na turystycznej mapie Polski. Oferuje duże przestrzenie, które świetnie sprawdzają się przy organizacji imprez. Co czyni kopalnię soli w Wieliczce tak wyjątkową?

Oferta wielickiej kopalni soli

Oprócz przestronnych pomieszczeń kopalnia oferuje kilka tras do zwiedzania, które mogą być świetnym uzupełnieniem na przykład imprezy integracyjnej. W przypadku trasy górniczej można nawet spróbować swoich sił jako górnik. Oprócz tego, jest to również świetna okazja do zobaczenia na własne oczy Kaplicy św. Kingi, podziemnej świątyni liczącej już ponad sto lat. W ofercie kopalni soli w Wieliczce znajduje się również Muzeum Żup Krakowskich, na które składa się ponad piętnaście wystaw.

Dlaczego warto wybrać kopalnię soli w Wieliczce na miejsce organizacji imprezy?

Wielicka kopalnia soli jest atrakcyjnym miejscem na przygotowanie między innymi szkoleń, imprez integracyjnych czy nawet wesela. Oto najmocniejsze argumenty przemawiające za wyborem właśnie jej na Twoją imprezę:

• oryginalne miejsce – impreza pod ziemią jest niecodziennym wyborem i z pewnością zaintryguje Twoich gości
• duża przestrzeń – kopalnia soli pomieści wszystkich Twoich gości, nieważne czy przygotowujesz imprezę integracyjną, czy też bal
• ciekawe dodatkowe atrakcje – oprócz Twojego programu imprezy warto zainteresować gości również atrakcjami oferowanymi przez kopalnię – a tych jest również sporo
• miejsce przyjazne dzieciom – również maluchy nie będą się tu nudzić – kopalnia soli zapewnia także szereg atrakcji dla najmłodszych
• towarzystwo historii – a wszystko to utrzymane w tradycyjnej scenerii: liczne zabytki dają namacalne poczucie ciągłej obecności historycznego ducha kopalni, a przewodnicy z chęcią opowiedzą Twoim gościom o jej fascynującej przeszłości.

Dlatego właśnie kopalnia soli w Wieliczce jest dobrym wyborem na organizację Twojego eventu. Nasza firma może pomóc Ci w jego przygotowaniu: nasze wieloletnie doświadczenie zapewnia pełen profesjonalizm i wsparcie przy każdym Twoim pomyśle. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.