Aktywne wieczory firmowe – zachęć swoich pracowników do ruchu!

Aktywne wieczory firmowe - zachęć swoich pracowników do ruchu!

Aktywne wieczory firmowe – zachęć swoich pracowników do ruchu!

Szukając pomysłu na urządzenie wieczoru dla swojego zespołu w firmie, coraz częściej stawia się na spotkania integrujące pracowników w sposób zaktywizowany. Wspólny wypad na paintball, rolkowisko bądź podchody na terenie leśnej agroturystyki to zaledwie kilka z całego wachlarza pomysłów, które doskonale mogą sprawdzić się jako forma zadbania o tak zwany “team spilit” całej grupy! Ruch to nie tylko zdrowie, ale również dobre samopoczucie i zwiększona chęć do działania – zatem wysportowany pracownik to pracownik zaangażowany w swoje obowiązki, dodatkowo wykonujący je nie z poczuciem przymusu, a przyjemności. Oprócz wyżej wspomnianych przykładów na aktywizację, pragniemy zaproponować coś niebanalnego, rozwijającego u trenującego również koncentrację i hart ducha. Mowa o ściance wspinaczkowej – powoli zdobywającym coraz większą popularność sporcie dla osób o różnym stopniu zaawansowania sprawności fizycznej i wieku.

Firmowy wieczór na ściance wspinaczkowej – aktywnie i motywująco!

Ścianka wspinaczkowa może stać się świetnym zwieńczeniem pikniku firmowego bądź festynu, imprezy w plenerze. Wtedy może zostać zamontowana w postaci dmuchanej – jednak to od Ciebie zależy, czy nie wybierzesz rozwiązania, jakim jest tradycyjne spotkanie na stacjonarnym obszarze działających miejsc do wspinaczki. Jakie zalety posiada taka formuła, oparta na aktywnej konwencji zorganizowania firmowego wieczoru?

● obecność emocji oraz zdrowej rywalizacji, jakich dostarcza zdobywanie określonych wysokości,
● kształtowanie umiejętności pracy w zespołu i udzielania sobie wzajemnie pomocy, dzielenia się doświadczeniem,
● wzmacnia poczucie więzi i wspólnoty,
● rozwija koncentrację i zdolności orientacyjne, wspomagając działanie i mobilizację w osiąganiu określonego celu

Jeżeli spodobała Ci się oferta organizacji firmowego wieczoru w przedstawionej inspiracji, jak najszybciej skontaktuj się z nami! Liczymy, że nasze zaangażowanie i wspięcie się na szczyty profesjonalizmu pozwoli Ci na zaplanowanie wyjątkowego spotkania dla wszystkich pracowników.