Event firmowy w Tatralandii – największym parku wodnym na Słowacji

Event firmowy w Tatralandii - największym parku wodnym na Słowacji

Dobra zabawa nie zna wieku

Zwykło się mówić i twierdzić, że zabawa w aquaparkach bądź innych obiektów tego typu jest zarezerwowana wyłącznie dla najmłodszych. Pora obalić ten mit! Organizacja eventu firmowego właśnie w takim miejscu pozwoli Ci na wzmocnienie więzi w grupie współpracowników, rozluźnienie atmosfery, a także docenienie wspólnych chwil spędzonych w sposób przyjemny i relaksujący, przyczyniający się do kształtowania idei team buildingu. Tatralandia to największy park wodny zlokalizowany na Słowacji, oferujący wypoczywającym mnóstwo atrakcji, zarówno związanych stricte z aktywnością fizyczną, jak i koncentracją na całkowitym odprężeniu. Event firmowy przygotowany z myślą o każdym uczestniku i jego osobistych preferencjach doskonale wpisuje się w trend dbania o potrzeby pracownika, aby jego wyniki były jeszcze bardziej efektywne. Postaw zatem na zabawę oraz minimalną dozę rozrywki a gwarantujemy Ci, że wszyscy biorący udział w wydarzeniu będą je wspominać z nutką dobrego sentymentu.

Tatralandia – raj dla miłośników wodnego szaleństwa

Głównymi atrakcjami aquaparku Tatralandia są baseny i zjeżdżalnie – dostępne zarówno w wersji bardzo łagodnej, jak i przystosowanej do potrzeb amatorów większych wrażeń. Część dostępna w porze letniej to kompleks przyjazny użytkownikom zabawy w promieniach słońca na świeżym powietrzu. Niewątpliwe zalety posiada również wyjątkowy obiekt Tropical Paradise, który nawet podczas niesprzyjającej aury przeniesie Ciebie oraz Twoich pracowników na rajską wyspę – zależnie więc od planowanej pory zorganizowania eventu, warto przemyśleć różne opcje. Co może znaleźć się jeszcze w naszej propozycji wyjazdowej do tego wyjątkowego parku wodnego?

● sauny: liptowska i solna,
● basen i wodospady chłodzące,
● klimatyczne tepidarium – dla spragnionych równowagi ciała i umysłu,
● aromaterapia dla wymagających,
● konkurencje związane z aktywnościami fizycznymi na terenie rajskiej dżungli – wspinaczka, zapasy, pokonywanie wodnego toru przeszkód,
● przejażdżka kolejką Safari Train,
● Snowarena: atrakcje związane ze sportami i rozrywkami zimowymi

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem wyzwania we wspólnej organizacji takiego eventu firmowego, skontaktuj się z nami jak najszybciej! Gwarantujemy Ci wysoki poziom profesjonalizmu w zakresie powierzonych zadań i maksimum satysfakcji z efektu końcowego.