Firmowy event rodzinny w Milówce

Pikniki rodzinne oraz inne formy rekreacji angażujące bliskich pracowników mogą bardzo korzystnie wpłynąć na jakość pracy oraz relacje panujące w firmie. Nasza agencja eventowa – jako specjalista w dziedzinie organizacji takich imprez – przygotowała specjalne programy aktywizujące dorosłych jak i dzieci do wspólnej zabawy i integracji. Jeden z nich można zrealizować w pięknej, górskiej miejscowości – Milówce.

Duże atrakcje w małej miejscowości

Milówka to mała wieś zlokalizowana w Beskidzie Żywieckim na Śląsku. Walory przyrodnicze polskich gór są ogromne, tak i miejsce to przyciągać może swoim uroczym położeniem nad brzegami rzeki Soły. Oprócz tego, idealnie nadaje się na zorganizowanie rodzinnego eventu – każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nasza agencja tak pokieruje programem imprezy, że nikt nie będzie chciał wracać do codzienności. Pierwszym punktem wycieczki będzie mały spacer po Milówce z przewodnikiem. Przybliży on historię wioski i opowie o kilku zabytkach – Kaplicy świętego Antoniego, dziewiętnastowiecznym kościele Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, który sięga także do XVII wieku. Największa perełką będzie tutaj także Stara Chałupa datowana na 1739 rok. Aktualnie w środku znajduje się regionalne muzeum. Jest to najstarszy drewniany zabytek na ziemi żywieckiej, a także jeden z obiektów na Szlaku Architektury Drewnianej. Po zwiedzaniu przyjdzie czas na część bardziej aktywną. Wraz z naszymi animatorami uczestnicy wybiorą się do miejskiego parku, gdzie znajdą wspaniały i niedawno zrewitalizowany plac zabaw z siłownią oraz park linowy. Wszystkie te atrakcje zostaną wykorzystane do gier i zabaw rodzinnych. Stamtąd już tylko kilka kroków do Leśnego Grodu. To fantastyczne miejsce szczególnie dla tej młodszej grupy uczestników. W mini zoo żyją tutaj zwierzęta mocno kojarzące się z górami – owce, kury ozdobne, króliki czy też gąski. Prawdziwą atrakcją jest możliwość ich karmienia. Nasi animatorzy przeprowadzą w tym miejscu także  warsztaty z tworzenia ozdób różnymi technikami oraz z malowania figurek gipsowych.

„Do Milówki wróć…”

Takie słowa na pewno na wieczornej imprezie wyśpiewa zespół GolecuOrkiestra. Założycielami i jednocześnie liderami zespołu są bliźniacy – Łukasz i Paweł Golcowie. Ciepły i góralski klimat ich utworów porwie do tańca i tych najmłodszych i tych trochę starszych. Dzięki naszej agencji taki prywatny, kameralny koncert jest na wyciągnięcie ręki. Zorganizujemy cały koncert tak, aby zapewnić przyjemną i wesołą atmosferę wraz z atrakcjami dodatkowymi dla dzieci – malowaniem twarzy czy też konkursem tanecznym. Możliwe będzie również po występnie porozmawianie z artystami, zrobienie sobie wspólnych zdjęć, czy też otrzymanie autografów z dedykacją. Decydując się na event z naszą agencją otrzymujesz gwarancję zadowolenia i najniższych, możliwych cen na rynku.