Gdzie się wybrać na firmowy wyjazd w woj. mazowieckim?

Warszawa i jej okolice kryją wiele niezwykłych miejsc. Często mieszkańcy Warszawy na spotkania firmowe wybierają obrzeża stolicy. Kiedy firmy z Warszawy wiedzą jakie lokalizacje są warte uwagi, mieszkańcy innych miast nie mogą w pełni tego zweryfikować. Firmowe spotkania w woj. mazowieckim to wspaniałe spędzenie czasu dla firm działających w stolicy, jak i tych położonych zdecydowanie dalej. Dzięki ciekawym lokalizacjom i pomysłowym atrakcjom, województwo może zaproponować wiele miejsc na interesujące wyjazdy w grupach.

Wyjazdy firmowe w zgodzie z naturą

Imprezy integracyjne i konferencje są zdecydowanie ciekawszą pamiątką i wspomnieniem, jeżeli organizowane są w nietypowym otoczeniu.

Poszukując odpowiedniej lokalizacji warto szukać właśnie pod względem innowacyjności i nietypowości oferty danego miejsca, ponieważ zajęcie czasu grupie osób jest zdecydowanie bardziej pracochłonne niż przy wyjeździe indywidualnym.

 

Do wartych uwagi miejsc na organizację firmowych wyjazdów zaliczają się takie miejsca jak:

  • Wierzbowe Ranczo w miejscowości Budy Michałowskie, gdzie można skorzystać z jazdy konnej, kuligu, wspólnych pikników, wystawnej kolacji i bankietu, oraz zorganizować szkolenia i konferencję w tutejszej oranżerii
  • Konferencje i spotkania nad Zalewem Zegrzyńskim z możliwością wypoczynku nad wodą i skorzystaniem z atrakcji wodnych.
  • konferencje i spotkania w hotelu Narvil, który jest niezwykłym miejscm pod względem architektury
  • Farma Iluzji – umożliwiająca jednodniowa wycieczkę grupową, z możliwością realizacji wspólnego ogniska i licznych zabaw dla dzieci
  • Tor Tubingowy (pontonowy) w Puszczy Kampinoskiej
  • Kajaki i nocleg pod namiotami w dolinie Liwca
  • Tężnia w Konstancinie Jeziornej, z wycieczką po parku
  • Pałac Mała Wieś, z możliwością noclegu, skosztowania pysznych posiłków w restauracji, czy pływania łódką. Pałac można również zwiedzać.
  • Leśna ścieżka dydaktyczna w Pomiechówku, z możliwością znalezienia noclegu w miasteczku

 

Nie wszystkie miejsca oferują noclegi, a niektóre atrakcje są tylko jednodniowe, ale wybranie się firmowo na wspólny weekend z tak interesującymi atrakcjami w tle, pozwoli zbliżyć do siebie zespół i zdecydowanie lepiej się poznać nawet wtedy kiedy spotkanie będzie krótkie.

 

Aktywny wypoczynek na łonie natury i zwiedzanie okolic okaże się najlepszym wyborem do wypoczynku pracowników i pracodawców. Może okazać się także ciekawym pomysłem na comiesięczny krótki wyjazd weekendowy, scalający cały zespół. To właśnie w plenerze powstają najlepsze pomysły na nowe przedsięwzięcia i plany firmowe.