Plenerowa zabawa w podchody dla dzieci w Łodzi

Niezależnie od przedziału wiekowego, dzieci potrzebują zabawy w ruchu i na świeżym powietrzu. Dlatego niezwykle ważne jest angażowanie ich w różne ciekawe aktywności. Jedną z nich jest na przykład udział w plenerowej zabawie w podchody.

Przygotowanie zabawy w podchody dla dzieci

 Zabawa w podchody powinna obejmować kilka miejsc, w których pozostawione są poszlaki dla jednej z drużyn. Ta podąża za nimi w drodze do celu i wykonuje wymyślone dla niej zadania. Mogą one mieć zabarwienie humorystyczne, jak i edukować dzieci oraz sprawdzać ich wiedzę dotyczącą danego zagadnienia. Ważne, by podczas wędrówki po mieście w grupie znajdował się dorosły opiekun. Najbezpieczniej dla grupy będzie krążyć w okolicach centrum. Dlatego warto zabrać dzieci między innymi na ulicę Piotrkowską, plac Wolności, pod jeden z łódzkich teatrów i kościołów, a także odwiedzić największe graffiti na świecie.

Dlaczego warto zorganizować zabawę w podchody?

 Zabawa w podchody – podobnie jak gra miejska – jest bardzo dobrą reklamą dla miasta. Daje dzieciom możliwość odkrycia nowych miejsc w mieście, w którym mieszkają, a także zapoznania się z ich historią. Wykonywane przez dzieci zadania uczą przez zabawę, a spacer na świeżym powietrzu z pewnością dobrze wpłynie na ich samopoczucie.

Jeśli rozważasz organizację zabawy w podchody, możesz zwrócić się do nas po pomoc. Nasza firma z pełnym zaangażowaniem przygotuje każdy wybrany przez Ciebie event oraz dopnie wszystko na ostatni guzik. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i satysfakcję zarówno Twoją, jak i uczestników Twojego eventu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie whatevent.pl oraz do kontaktu.