Wyjazd firmowy w woj. małopolskim – gdzie się wybrać?

Małopolska to zagłębie biznesowe, które skierowane jest na rynki regionalne, ogólnopolskie oraz globalne. Województwo małopolskie to obszar, który łączy w sobie duże miasta w Polsce, w związku z czym wszystkie aglomeracje oferują bardzo dużo atrakcji związanych z wypoczynkiem i wyjazdami firmowymi, konferencjami, eventami czy podróżami służbowymi. Kraków będący stolicą Małopolski, to największa przestrzeń z ofertą na wyjazdy firmowe, ale lokalizacja Zakopanego, Krynicy-Zdrój, Wieliczki, Nowego Targu, Gorlic, czy Tarnowa i Brzeska, pokazuje, że można wypocząć na wyjeździe firmowym także z dala od przeludnionych miast.

Gdzie się wybrać w województwie małopolskim na wyjazd firmowy?

Wszelkie pensjonaty i hotele zlokalizowane w górach, w Białce Tatrzańskiej, Muszynie, Zakopanem czy Nowym Sączu, oferują poza noclegiem, wiele atrakcji skierowanych dla firm i wyjazdów grupowych. Są jednak miejsca, które wyróżniają się swoją architekturą i ofertą skierowaną szczególnie pod wyjazdy firmowe. Takim miejscem jest na przykład Modrzewie Hotel Park w Szczawnicy, który oferuje, poza noclegiem, basenem krytym, ofertą SPA, tureckimi łaźniami, saunami i zapachowymi prysznicami, ogromne obszary parku przyrodniczego, sale konferencyjne i szkoleniowe, oraz wnętrza, które robią wrażenie, ponieważ nawiązują do stuletnich wnętrz. W samym mieście na wyjazd firmowy można wybrać się również do hotelu Navigator, gdzie poza konferencjami i salami do tego przystosowanymi, można skosztować smaczne posiłki z dań kuchni regionalnej i Polskiej, w tutejszej restauracji. Fascynującym miejscem w tej lokalizacji są również wspaniałe wnętrza dworku gościnnego.

Jest to jedno z częściej odwiedzanych miejsc, ponieważ wyróżnia się bardzo oryginalnym Jazz barem i restauracją ze sceną i fotelami w czarno-czerwonych kolorach, które pozwalają zorganizować imprezy integracyjne pod wieczór, a w ciągu dnia odbyć rozmowy w tak nietypowym anturażu. Warto zorganizować wyjazd do Zakopanego, gdzie hotel i Spa Krupówki 17 Resort & Spa, oferuje firmom wiele atrakcji i ładne wyposażenie wnętrz.

Miejsca w Krakowie warte uwagi na spotkania firmowe.

Kraków posiada bardzo dużo miejsc, w których można wybrać się na wyjazd firmowy. Dla osób spoza rejonów Małopolski oferta hotelu Ascot na Radziwiłłowskiej na Starym Mieście, Hotel i Restauracja Gródek  lub restauracja U Filipa na Starym Mieście, restauracja dwór Kościuszki czy Hotel i Restauracja o bardzo wyjątkowym wnętrzu o nazwie Ibis Styles Kraków Santorini w Bieńczycach, to miejsca, które oferują możliwości na firmowe spotkania,  pełnię wypoczynku, obcowanie w miejscach bardzo eleganckich, ładnych wizerunkowo i  zlokalizowanych w korzystnych miejscach do zwiedzania okolic i miasta.