Wyjazd firmowy do Gdyni – gdzie zorganizować i co zobaczyć?

Gdynia to bardzo ładne miasto, i w przeciwieństwie do Gdańska lub Sopotu, mniej uczęszczane przez turystów. Dzięki temu można organizować wyjazdy firmowe, w których pracownicy odpoczną zarówno w pełni lata, jak i w innych porach roku. Atrakcji, Gdynia okrywa wiele, mimo swojej niewielkiej powierzchni.

Gdzie zorganizować wyjazd firmowy?

Wiele pensjonatów i hoteli, proponuje noclegi dla większej liczby gości. Należy jednak taki wyjazd zaplanować dużo wcześniej, aby każdy uczestnik wyjazdu firmowego miał zapewniony nocleg w jednym miejscu, bez obawy o szukanie zamienników. Miejsce noclegu nie musi być spójne z koniecznością istnienia sali konferencyjnej i szkoleniowej. Wiele pensjonatów i mniejszych hoteli oferuje bardzo atrakcyjne cenowo i wizualnie noclegi, ale nie posiada oferty dla firm. Organizację spotkań firmowych można zaaranżować w nowoczesnych i dostosowanych do tego budynkach. Idealnym do tego miejscem jest np. Centrum Nauki Eksperyment, który poza swoją ofertą skierowana dla zwiedzających, udostępnia sale konferencyjne i szkoleniowe, na których mogą odbyć się prelekcje i spotkania firmowe połączone z różnymi warsztatami czy eventem. Lokalizacja Centrum Nauki Eksperyment znajduje się w zbliżonym do centrum miasta miejscu, więc każdy będzie w stanie trafić. Po odbytych szkoleniach, można przeprowadzić dla swoich pracowników wycieczkę po innowacyjnej i nowoczesnej wystawie.

Gdzie się wybrać po szkoleniach?

Aby uatrakcyjnić pobyt swojej firmie, warto zorganizować transport na molo w Gdyni, w Orłowie skąd roztacza się piękny widok na skarpę klifu. Kępa Redłowska fascynuje o każdej porze roku i jest wspaniałym tłem do wykonania zdjęć pamiątkowych, czy sesji fotograficznej z udziałem wszystkich członków zespołu firmy.

Warto wybrać się także do centrum Riviera, mimo że jest to centrum handlowe. Warto zapoznać się z architekturą i rozwiązaniami, które zostało zastosowane w Gdyni. Tuż obok niego, znajduje się także Narodowy Stadion Rugby i Gdynia Arena, która jest halą widowiskową i można wynająć ją pod własne przedsięwzięcie. Wizyta w Gdyni nie może obejść się bez spaceru lub jazdy na rolkach Bulwarem Nadmorskim .im Feliksa Nowowiejskiego, skosztowanie posiłków i przysmaków w restauracji browar Port Gdynia z widokiem na morze, relaksu na plaży miejskiej, wizyty w Muzeum Miasta Gdyni oraz Marynarki Wojennej, wybrania się do Teatru Muzycznego imienia D.Baduszkowej, w którym zlokalizowane jest nowoczesne Gdyńskie Centrum Filmowe i kolejka na Kamienną górę, z której roztacza się wspaniały widok na panoramę wybrzeża miasta i Morza Bałtyckiego. Popularne wszystkim molo Południowe z Akwarium Gdyńskim, charakterystyczne koło Młyn przy parku Rady Europy czy fontanna na Skwerze Kościuszki, to klasyczne miejsca, które należy zobaczyć podczas wizyty na wyjeździe firmowym w Gdyni.