Wyjazd firmowy w woj. lubuskim – gdzie się wybrać?

Województwo lubuskie jest przepięknym regionem Polski, który cały czas jest nieodkryty.  Znajdują się w województwie miejscowości, porównywalne do zagranicznych miast, które często można odkryć tylko zwiedzając okolice samochodem. Wybierając się na wyjazd integracyjny do województwa lubuskiego, warto zapoznać się najpierw z atrakcjami całego województwa i zorganizować transport, dzięki któremu naprawdę zobaczy się ten rejon Polski i będzie można uznać go za wspaniały, pod względem wypoczynkowym, rozwojowym, integracyjnym dla firmy.

Gdzie się wybrać w województwie lubuskim, na wyjazd  firmowy?

Najpopularniejsza baza noclegowa to Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski i Świebodzin, będące największymi miastami województwa. Urokliwe są tu także mniejsze, kameralne zakątki jak Lubikowo, Pszczew, Łagów, a także Sulechów, i Nowa Sól.

Wspaniałymi miejscowościami z niezwykłymi krajobrazami i atrakcjami są Lubniewice,  Cigacice, Stary Raduszec, Żagań i ogromna ilość małych miejscowości i wiosek, które posiadają niezwykłe krajobrazy charakteryzujące się pagórkowatymi terenami, dzięki czemu widoki krajobrazowe są naprawdę interesujące.

Atrakcje w województwie lubuskim na wyjazdy firmowe.

Wszystkie regiony w województwie lubuskim, które charakteryzują się jeziorami, otoczone są również lasami o niezwykłym klimacie i możliwością plażowania w obrębie tych jezior. W związku z jeziorami, przy których odbywają się liczne atrakcje wodne i nadwodne, można na wyjeździe firmowym zorganizować także piesze wycieczki rowerowe, odkrywanie nowych miejsc, trekking, a także skorzystanie z parków linowych czy nurkowania. Jest możliwość zorganizowania także rejsu statkiem po rzece Odrze i Nysie Łużyckiej, zwiedzanie parków krajobrazowych jak parku łagowskiego, pszczewskiego i barlinecko-gorzowskiego,  skorzystanie zespołów kajakowych, zwiedzenie Zoo Safari w Świerkocinie, czy możliwości wędkowania. Impreza integracyjna może być dopełniona bankietami i szkoleniami w licznych interesujących willach, hotelach, pałacach. Można skorzystać także z przejazdów końmi,  gry w tenisa czy siatkówkę, paintball, łucznictwa, quadów, zorbingu, ścian wspinaczkowych,  czy zintegrować firmę poprzez karaoke, szermierkę, piłkarzyki czy wieczór w kasynie. Będąc w województwie lubuskim, nie można także pominąć licznych winnic, które charakteryzują się widokami niezwykłych rejonów obsadzonych winoroślami. Winnice często ukryte są w bocznych uliczkach od głównych tras przejazdowych.  województwo lubuskie może naprawdę zaskoczyć swoim urokiem, który jest niedoceniany i mało reklamowany, ale tym samym natura posiada zachowane wszystkie atuty, których nie zniszczył jeszcze człowiek.